SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas odpocząć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Muszę trochę odpocząć od redukcji (18kg w dół).
Obecna waga to 73kg, dieta low carb 2000kcal, 3x w tyg siłownia (FBW), 3x w tyg interwały.
Doradźcie jak to teraz rozegrać. Wbić na bilans zerowy (u mnie to będzie 2600kcal), dorzucić trochę węgli (obecnie jest 80g dziennie), zmniejszyć aktywność?
Chętnie zamieniłbym interwały na zwykły bieg na wolnym tempie.
Jestem zmęczony, niewyspany, co raz częściej mam ochotę na podjadanie (chociaż tego nie robię), waga już 2 tydzień stoi. Myślę, że to już czas na odpoczynek.
Jestem endo, stąd takie niskie kalorie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Zostane na razie na 2600 bo to u mnie gdzies 0 bedzie, bede obserwowal co sie dzieje. Fat głównie na brzuchu jeszcze został i chce sie go pozbyć.
Podbilem wegle do ponad 200g dziennie i od razu lepsze samopoczucie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
tak, odpocznij sobie, zrobiłeś mega dużą robotę, gratulacje. reverse diet do bilansu zerowego, poczekaj na poprawę

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Podniosles mnie na duchu, dzieki
Wbijam na reverse diet,a co z treningami i interwalami?
Co do silowni to myslalem zeby zrobic roztrenowanie, zmniejszyc ciezary i ćwiczyć dalej.
Jak długo trzymac kaloryczne 0? Chce redukowac dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Reverse diet to bardzo kiepska metoda.
Przedłużasz głęboki deficyt kaloryczny, a nie taka jest idea.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
W takim razie dorzuce co kilka dni po 200kcal i gdzies w tydzien wejde na zero.
Czy przerwa od silowni i biegania tez jest wskazana? Od listopada mam tylko jeden dzien tygodniowo wolny od aktywności.
Najgorsze ze na low carbie slaba regeneracja jest.. zakwasy po interwalach mam jeszcze na kolejnych interwalach. Na silowni jak dźwignie ten ciezar co tydzien temu to jestem zadowolony. Ogólnie nie ma powera, chodze spiacy po silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Oczywiście ładowań nie robiłeś? I oczywiście tłuszczy też nie masz za wiele?


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2016-04-20 10:51:55

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Oczywiscie tluszczy mam wiele bo ze 120g. Robiłem jedynie cheat meale raz na 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Masz od groma aktywności a poziom kcal na żałośnie niskim poziomie, jest wielu endo co redukują na doskonale wyższym bilansie, popatrz jak choćby Szmexy redukował czy Misiek_Masownik. Ćwiczysz więcej=jesz więcej, taka zasada, nie na tym polega żeby zarzynać organizm małą podażą kalorii, to nie prowadzi do niczego dobrego. Ja bym zwiększył kcal w diecie, wprowadził ładowania, może zmienił plan, zszokował organizm. Zresztą, sam widzisz symptomy. Waga nie idzie, na nic nie masz ochoty, jest średnio.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
No tak,tylko ze ucinam z 3000kcal. Waga zaczela spadac przy 2500, wiec na bardzo duzym defiicycie nie jestem chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Mi w moim wątku polecano reverse diet np: 300 kcal/tyg. Strasznie rozbieżne opinie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 571
@asdfg1990 z tego co kojarze miales po pierwsze o wiele mniejsza ilosc kalorii w diecie, po drugie byles na niej cos okolo 2ch lat. Wiec Twoj metabolizm jest maksymalnie wyhamowany. Generalnie zasada jest taka, ze reverse pozwala na dluzsze utrzymanie efektow redukcji a rebound daje fajny przeskok z redukcji na mase. Jednak kazdy organizm jest inny, dlatego grunt to mierzenie obwodow i uczenie sie samego siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja na redukcji tkanki tłuszczowej

Następny temat

Dieta na masę do oceny (ektomorfik)

WHEY premium