SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas Na Suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4363
witam!
wiek prawie 21
waga 75
wzrost 180
dieta i witaminy sa

staz teraz 8 miechow reguarnie na sucho bez supli ( wczesniej od 17 - 19lat regularnie potem przerwa..)
cykle: 2 na mono 2 lata temu - dobre wyniki ze srednim zalaniem

terening MASS z naciskiem na siłe koncze za tydzien i chce zrobic cykl na mase na suplach (6 -8 tyg)

zalezy mi na suchym miechu bo potem bede robil redukcje
wiec raczej mono nie chce

mam do specow pytania:
1)robic jakas tygodniowa przerwe wogole od silki na regeneracje?

2)myslalem o duzym Stormie(110zl)
albo o TCM + AAKG (?zl),
chodzi mi o to zebym mial pobudzenie przed treniniem bo
strasznie jestem zamulony po zajeciach no i pompa na treningu
tez sie przyda. co bedzie lepsze dla mnie? i tansze?

3)Storm tez pobudza i daje pompe? czy do niego AAKG czy
Schock lepiej brac? no i taniej?

czekam na wasze sugestie i podpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
diety sie nie daje - tylko uklada. nie znam Twojego zapotrzebowania kalorycznego, planu dnia itp.

poza tym nie sadze by kto kolwiek przy zdrowych zmyslach ukladal diety za free - bo to sporo roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
cykl na samym stormie ok :)

storm pompuje lekko slabo pobudza, nie to co shock

dozuc do storma kofe w tabsach i lecisz z koksem

edit: regeneracja sie przyda

Zmieniony przez - Uszatybf w dniu 2008-03-25 16:06:43

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
jesli to twoj pierwszy cykl to radze mono z olimpu np kopnie cie napewno zapewniam (no mozesz dac jakies n0-boosterka do niego tez) storma daj na nastepny cykl nie opyla sie teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
wytlumacz mi czemu sie nie opyla storma teraz?

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
bo branie mocnych stackow na samym pocztku suplementacji jest nie oplacalne bo pozniej juz nie beda go tak kopac.. a zaczecie przygody z suplementacja zwyklym mono jest najlepsze da efekty napewno (pierwszy cykl jest najbardziej efektywny i po drugie cena jest nie porownywalna) a w nastepnym cyklu mozna wtedy dowalic juz jakiegos stacka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4363
jasikbot no wlasnie dlaczego sie niby nie opyla? duza pucha za 110zl to duzo?? mono nie chce pisalem.

uszatybf mowisz ze kofa w tabsach dobra hmm a cos innego na pobudzenie jeszcze polecisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
A ja powiem tak, regeneracja wrecz musi byc,tak nawet z 10 dni. Zobaczysz jak potem bedzie pieknie sie cwiczylo.

Co do supli to tez slyszalem,ze Storm to taki gigant nie jest w pojedynke. Jak juz to lepiej zrob cykl Storm+Shock.
A jak chcesz takiej to wez mono i dobry NO-booster. Mi doradzili White Flood na forum (sporo osob sobie go chwali). Czekam teraz an paczke ze sklepu. Wychodzi ekonomicznie,bo za niecale 180zl masz ponad 50 porcji.

Twoja stara...ma lepsza diete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
z legalnych tylko kofa, a o nielegalncyh nie wolno mi tutaj mowic ;D

moze kupic np. red dragon chyab sie nazywaja takie tabletki jak plusz do rozpuszczania i z tego masz cos takiego jak red bull ;)

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
a o cene w stormi mi nie chodzi.. tylko w prownaniu z mono. dla przykladu ja po rocznej przerwie zaczalem cwiczyc na mono i po miesiacu waga z 64kg skoczyla na 74 na zwyklym mono to wg Ciebie na stormie bym wazyl 80 czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
niee,

chodzi mi o to ze ja ksa pieniadze to nie trzeba robic na mono koniecznie pierwszego cyklu :)

mozna zrobic na czyms innym.

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
nooo dobra kazdy moze co chce ja mu tylko radze na swoim przykladzie po przerwie w cwiczeniu na poczatku zwykle mono moze kopnac niezle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

który kre-alkalyn?

Następny temat

Monster Mass czy Mutant Mass

WHEY premium