SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Częste oddawanie moczu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
No więc tak - już od dłuższego czasu mam problemy dotyczące oddawania moczu, mianowicie: często oddaję mocz, dziennie około 12 razy. Po wypiciu szklanki herbaty już po ok. 2-2,5h czuję mocne parcie na pęcherz. Samo oddawanie moczu jednak trwa krótko (ok. 4-5 sekund). Następnie mam spokój przez kolejne 2,5h-3h i znów czuję dość mocne parcie.

Dodatkowo oddawaniu moczu towarzyszy pieczenie, czasem słabe a czasem dość mocne(zwłaszcza na końcu wydalania moczu). Co dziwne zazwyczaj im więcej moczu wydalę tym mniej piecze.

Oprócz tego, w mosznie wyczułem niewielkiego guzka w okolicach prawego jądra, przyczepiony jest chyba do jakiejś żyły.

Tak więc zanim pójdę do lekarza proszę was o opinie - czy coś mi dolega i co to może być?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Idz do lekarza tak czy owak.
Czujesz jakiś inny ból niż pieczenie podczas oddawania moczu?
Nie masz uczucia ulgi po oddaniu moczu?
Ile masz lat?

Pieczenie to pewnie jakieś zapalenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Nie, nie czuję innego bólu. Uczucie ulgi mam ale jest ono nieproporcjonalnie krótkie w stosunku do wypitego płynu.
Lat mam 15.

Dzięki za odp i czekam na następne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Idź do rodzinnego powinien skierować na ogólne badanie moczu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
Gdzieś słyszałem, że częste oddawanie moczu może byc związane z cukrzycą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy ból pleców, Pomocy !!

Następny temat

Złamana kość łokciowa

WHEY premium