SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyuje glownie prawa strone.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Podczas wykonywania wioslowania sztanga czuje glownie prawa strone plecow, lewa tylko w niewielkim stopniu. Co jest tego przyczyna? Wydaje mi sie, ze technicznie robie to poprawnie, rozkrok na szerokosc barkow, sztange staram sie uchwycic po obydwu stronach rowno.

Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-12-06 19:18:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Zacząłem od dwóch serii z mniejszym ciężarem, a dopiero później przeszedłem do właściwego ciężaru. Skupiłem się głównie na technice, zacząłem od powolnego wiosłowania. Jest poprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze robisz 'koci grzbiet' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
No wlasnie ostatnio nagralem film z profilu i nie widac kociego grzbietu, przynajmniej przy wioslowaniu. Podczas podnoszenia lekki jest, ale to chyba normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
masz prawa strone silniejsza to moze byc powodem jaka masz postawe na codzien i jak przez lata obciazales ta strone z tad przejmuje ona wieksza czesc pracy:) jak to skorygowac niestety nie wiem musi sie ktos z wieksza wiedza wypowiedziec

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Może przez to, że nosiłeś plecak na jednym ramieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno nie rob innnym ciezarem prawej/lewej strony, robiac hantlami lepiej wyizolujesz miesnie wiec powinno sie w miare wyrownac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Jestem praworęczny, więc większość prac wykonują tą ręką. Plecak nosiłem i nosze na jednym ramieniu.;) Muszę pokombinować, bo nie chcę się nabawić dysproporcji. Jak ktoś będzie wiedział coś więcej to pisać.

Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-12-08 11:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
wykonuj wiosłowanie bardzo powoli...
wyczuj każdy moment ruchu...
podczas wykonywania ćwiczenia wizualizuj sobie pracę mięśni

kiedy już wyczujesz prawidłowe napięcia możesz robić wiosło dynamiczniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
wady postawy jakies sa ??

mialem podobnie wlasnie przez skolioze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
słuszna uwaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Hm, o wadzie postawy nic mi nie wiadomo. Na następnym treningu zastosuje się do Twoich wskazówek Sir. Zobaczymy czy będzie poprawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny

Następny temat

trening na masę do oceny ! 15 lat!

WHEY premium