SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z Supli pomiędzy SAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Witam i proszę o porady.

Teraz mam cykl SAA na 12 tygodni + 2 tygodnie odbloku. Cykl wygląda tak: Omnadren + Methandinone + Testosteron Propionat + PCT = Clomiphene Citrate.
Ankieta tutaj: https://www.sfd.pl/II_Cyklon__prośba_o_poprawki-t553332.html

Przerwa pomiędzy cyklami SAA będzie 5 miesięcy (do końca wakacji) i moje pytania tutaj będą się tego okresu tyczyły - dlatego temat trafia do tego działu.

Na 13-14 tygodniu zaczynam odblok i zaczynam cykl kreatynowy już na odbloku.

Mam na stanie Mono z Universala (puchę 200 G) i Cell Pump (450 G) - resztę się będzie dokupywać. Kreatynę zamierzałem pociągnąć ze dwa miesiące (warto dłużej?).

Zastanawiałem się też czy jakiegoś miksa testowego nie zrobić i wziąć Mono i jak się skończy to Jabłczan i jak się skończy to Orotan i jak się skończy to Stack. Dobry to pomysł?

Co dodać do tego cyklu kreatynowego? BCAA? Coś jeszcze za wyjątkiem białek i węgli.

Co po kreatynie? Jakiś booster testosteronu? Ale czy nie będzie się gryzło z tymi cyklami SAA wtedy? Jakiś może booster NO lub Argininę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ja bym brał nove, jak chcesz coś więcej się dowiedzieć o t-bolu to zapytaj Bulla, on podjadał dłużej z tego co kojarzę.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co do miksowania kreatyny - mozesz kombinowac jak chcesz. Osobiscie nie uwazam by było to specjalnie skuteczniejsze, ale są entuzjasci zaczynania jedną formą (np mono), pozniej przeskakiwania na oro czy magnezowy chelat. Czy tak czy siak 6 - 10tyg kreatyny mozna jak najbardziej pociagnąc

Nie wiem jak ukierunkowane będa plany treningowe i zywieniowe. Jesli planujesz jakąs wycinkę przed wakacjami - to na pewno spore dawki BCAA będą przydatne.

Warto pomyslec tez nad no-boosterami.

Specyficzną grupa supli bedą tutaj IA, np novedex. Warto kupic kilka opakowan. Tribulus tez moze byc przydatny.

Dodatkowo lecytyna: ok 10g na dobę, b kompleks / preparat witaminowy, o-3, czosnek dodatkowe dawki vit c, mzb/zma.

Bialko/gainer wg braków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Jesli planujesz jakąs wycinkę przed wakacjami - to na pewno spore dawki BCAA będą przydatne.
W tym roku nie robię wycinki - sama masa do końca roku.

Czyli takie mam przykładowe opcje na cykl kreatynowy (3 miesiące):

1) Kreatyna
2) Kreatyna + BCAA
3) Kreatyna + booster testosteronu
4) Kreatyna + NO booster
5) Kreatyna + Arginina
6) Kreatyna + booster testosteronu + NO booster
...
...
Jakie połączenie najlepiej zrobić na cyklu masowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
po cyklu i po pct:

kreatyna + stack kreatynowy + booster teścia + bcaa/leucyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ze stacków Storm czy jest może mocniejszy/lepszy?

Kiedyś czytałem, że polecali z boosterów testosteronu Testostrogrow2 i Arremadex. Czy może lepiej brać Novedex lub Tribulus.

A te dwa miesiące po kreatynie Lipiec/Sierpień to Booster teścia + bcaa/leucyna czy coś do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie ma mocniejszych/slabszych stackow - są rozne opinie
chwalony - clout, ale ma malo kreatyny, poprzeglądaj dzial z testami i opiniami - i wybierz cos dla siebie

z bosterów testa, z konkretnych restore lub novedex
\
\z ziolowych - proste: tribulon treca /tribulus kaizena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
stacki- crack, no-xplode, do tego dokup mono i starczy.
boostery tescia-novedex, axis-ht
na poprawe regeneracji sporo bcaa i starczy

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
niedługo zaczynam cykl na saa, chcę być przygotowany możliwie jak najlepiej do bombki jak i zarówno na off. Mam podobny problem. Kupiłem już 2 puchy clouta zobaczymy jak będzie, no i do tego bcaa, dużo chelatów z olimpu, kilka opakowań czosnku z olimpu i omega 3, witaminki.

Czy 10000mg chelatu witaminy C poterningowo na off to dobry pomysł? Olimp ma teraz vita-c 100mg chelatu witaminy C.

Zmieniony przez - franek002 w dniu 2010-01-10 00:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
dobry, na offie bierz 3 do 5 gram wit c na dobe

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
miało być 1000mg:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
a mi chodzilo ze wczasie odbloku

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP+cm3 dawkowanie

Następny temat

carbo i białko czy może gainer?

WHEY premium