SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pod mma

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
Witam cwicze mma i na silowni juz ok 3 lata , Od jakiegos roku cwicze naprawde ostro 3dni mma,3 dni silownia.Bralem juz boldenon z enanem,ostatnio byl prop+winstrol w tabletkach.
Za jakies 5 tygodni planuje znowu cos ruszyc.Mysle,zeby wziasc propa z oxandrolone.Myslicie ze to dobry pomysl,czy lepiej cos innego,a moze cos jeszcze dorzucic.Zalezy mi sile masie i wytrzymalosci.Dodam,ze w grudniu chcialbym byc w szczytowej formie,zeby wystartowac na gali.Doradzcie prosze jakies dobre polaczenie.

1. WIEK: 25
2. WAGA: 102
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: ok 130
-udo: ?
-talia: ok 90.
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3lata
6. DIETA:
-białko: 3-4
-węglowodany:4-5
-tłuszcze:1-2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:2 1.boldenoon+enan/mix 2.prop+wino
8. TRENING:5x5 cwiczenia wielostawowe pod sw
9. CEL CYKLU: masa,sila,wytrzymalosc
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4-5miesiecy
11. POZIOM BF%: niski
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):bardziej do chudniecia,budowa bardziej atletyczna
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 160-170
-martwy ciąg: 200-220
-przysiad: 220-230

Zmieniony przez - tomczar w dniu 2012-09-30 13:58:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-8 prop 100mg eod oxa 1-6 40mg ed albo 1-8 prop 100mg eod 2-8 winstrol 50mg eod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
ostatnio bralem wino z propem,teraz chcialbym cos innego wlasnie np.prop z oxa tylko ja propa bije 100mg ed a oxe myslalem o 60mg ed. co myslicie o masteronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to polec prop+oxa masteron to kosmetyk nie ruszał bym go wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
ok poki co kieruje sie ku temu,ale ma ktos moze jeszcze jakies dobre polaczennia,lub srodek ktory mozna dorzucic,zeby uzyskac lepsze rezultaty? Mam jeszcze jakies 5,6tygodni zanim sie za to zabiore wiec chcialbym sie porzadnie rozeznac w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
masteron to całkiem fajny środek,wcale nie taki kosmetyk

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
nigdy nie widzialem nikogo po tym srodku,jedynie wiem ze teraz sie chlopaki odemnie z klubu nim interesuja,wiec pytam.Ja czytalem w necie skrajnee opinie jedni pisza wlasnie ze kosmetyk,inni ze kosa cos ala trenobolon :) wiec prosil bym o konkretne opinie osob ktorre stosowaly,i czy wogole masteron mozna dodac do propa i oxy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13001
Trenuję sporty walki od 18 lat i dla mnie najlepiej sprawdził się propionat testosteronu w ilości 50mg co drugi dzień. Dobra sprawa jeśli nie chcesz by podskoczyła Ci za bardzo waga. Będziesz miał chęć do treningu i lepszą regenerację bez zbędnej pompy mięśniowej. Dobrym wyborem będzie też jakiś stack kreatynowy wraz z oxandrolonem w ilości 60mg dziennie. Zresztą co nie co już wrzuciłeś więc musisz dobrać coś odpowiedniego dla siebie. Wybór jest prosty. Albo wygląd i zwykły split kulturystyczny i wtedy możesz ładować ostro lub mma i trening wytrzymałościowo-siłowy typu cross i małe dawki wspomagające regenerację. Wybierz dobrze. Pozdrawiam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
dobrze mowisz,ale ja chce przybyc na wadze i zwiekszyc sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
masteron fajny srodek dla mnie lepszy od wina

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Oxa to typowy kosemtyk w dodatku bardzooo drogi

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drętwienie rąk po hgh

Następny temat

Potrzebuje konkretnej rady ,

WHEY premium