SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na rzeźbe...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9587
Witam
W połowie stycznia chciałbym rozpocząć cykl na rzeźbę oraz siłę. Myślałem o 30ml winstrolu plus clenbuterol i efedryne. Czy dokupic cos do tego ? Jak rozpisać ? Jestem po 4-5 cyklach. Przedostatni propianat 10% 40ml 20 ml boldenonou + 100 winka w tabs. Ostatni susta 25ml boldenon 20ml 100 naposimu. Od ostatniego minelo ok 2 miesiecy od odbloka. Obecnie podtrzymuje forme xpandem ener. i nitrobolonem2. Trzymam diete i jem 2 razy dziennie bialko oraz przed i po treningu bcaa. Obecna waga ok 90kg.
Z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
To sluchajcie ja mam tak. Trenuje mocno i typowo siłowo-masowo i taka trzymam diete. a jak zaczne redykcje.... trzymam diete niskoweglowodanowa, aeroby, trening obwodowy, superserie w tym czasie-- to sie kurcze w oczach.... az plakac sie chce:) Jak z ta rzezba jest???:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze w jednym cyklu nie da sie zrobic zezby i sily. musisz na cos postawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
o stary 30ml winstrolu? 25ml susty i 20ml eq? skad tyle kasy na to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9587
GREGOR_ian bardziej zależy mi na rzeźbie.
asdf0r trzeba sobie radzić w życiu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to proponuje polaczenie
bold+wino+prop
superka+wino+prop

mysle ze wybor czegos stad plus dobrze zbilansowana dieta. dobor i ilosc srodkow mui byc dobrana do osoby i jej stazu itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Możesz wszystko pogodzić.

Zalezy ile masz do zrzucenia i na jakim jesteś poziomie bf.

I cykl to mała część sukcesu.
Przedstaw jakim masz zamiar robić trening.
Jak będzie wyglądać diete.
Podaj ile kilo chcesz spać i w ~ teraźniejszy %bf
1

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9587
GREGOR_ian myślałem o samym winie, ale może dołoże do tego prope + oczywiście clen i efedryna.
KasaChoryh do zrzucenia mam niewiele, ale zawsze może być lepiej :) Poziom tłuszczu mam minimalny. Lekko zauważalny jedynie na brzuchu (przykrywaja dolne partie), górne widać wyraźnie. Trening standardowy. Ćwicze 4-5 razy w tygdoniu i na każdym treningu robie 1 partie. 3 razy w tygodniu brzuch. 2 razy w tygodniu aeroby. Dodatkowo 3 razy w tygodniu mam trening bjj (intensywny) w niedziele basen. Diete trzymam już dość długo (jakieś 2 lata). W czasie robienia rzeźby zmniejsze jedynie ilość węgla.
Nie chce spaść. Chciałbym przybrać na masie jakieś 2-3kg i dodatkowo wyrzeźbić to co mam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
superka prop i wino. dobra dieta i aeroby i osiagniesz swoj cel i sila tez powinna podskoczyc.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2005-12-23 14:38:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
W takim razie trzymaj diete masową.
Tylko nie rozum że na cyklu masz mieć 4500kcal bo to patologia...
Trzymaj taką ilośc kalorii(może góra 200-300 wiecej) jak trenujesz na sucho i idzie wmiare czysta masa(minimalne przyrostu tłyszczu).
Do tego 3g bialka i przycinaj węglowodany żebyś wyszedł na to samo z kaloriami.

Dodasz efedryne/clenbuterol.
Trening troche intensywniejszy(mozesz sprobować serii łączonych/superserji).
To co napisałeś o treningach tlenowych okej.
Powinno Cie pozamiatać.

Podam CI jak ja najlepiej preferuje:
Testosteron typowo aromatyzujący ale 1 estr(najlepszy enanthat)

Cykl 8 tygodni na koniec zejście z winem.

Pierwsze 6 tydoni typowo masowa dieta 3g bialka 5g ww i reszte tluszcze tak że na 100kg chłopa wychodzi ~3200 kcal (uwzględniając ze ma prace siedzącą i taki tryb życia) i dodaje góra 300 kcal.
Zero jakich kolwiek aerobów treningow hit i itp. SIedze na dupie i jem

Od 4 tydnia dodaje efedryne bo clena nie cierpie i zaczynam od 7 tydnia z winem.
Wracam do kalori wyjściowych.(jak waga rosnie troche sie to zmienia).

Na koniec wygląda to kosmicznie.
400mg testa tygodniowo - jestem zalany, masa wskakuje 6-7kg....
Potem ok 6 tygodnia już tak wody nie ciągne i zaczyna sie jazda
Wchodzi wino i efedryna - trening intensywniejszy. Woda zaczyna schodzić a sila nadal do gory...
Na koniec cyklu 3-4 kg do przodu z lepszą rzeźbą.

Nigdy nie robie typowej rzeźby szkoda mięśni










Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-23 19:09:34

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
kasa : fajnie to wyglada

podpisy są dynamiczne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
co powiecie o cykla na zezbe? oczywiscie dieta proszki itp... a na cykla jechany z: promobol 200mg na tydz, oxabol 40mg na dzien, stabol 40mg na dzien, t3 cynomel 25mcg na dzien co o tytm myslicie? cod dodac zmienic a moze odjonc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEKA + TRENOBOLON

Następny temat

Naposim

WHEY premium