SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1090
Na przyszly rok planuje cykl,poki co planuje co kupic i zbieram kase.Plan poki co mam taki:

deca 1-8 400mg/tydz
wino 3-8 50mg c2d (albo 1-6 kiedy deka jeszcze nie dziala)
test prolo 1-9 100-200mg/5-7dni

clomid 3tyg po ostatnim strzale deki 1x6tabs, 10x2tabs, 10x1tabs
Nolvadex ???jakie dawki,tylko w razie problemow czy ciagnac caly cykl w przypadku stosowania testosteronu?????

ostatni cykl na samej prolce,14amp przez 8 tyg(troche poszlo,ale wciaz mam obawy ze to byla wy***ka a efekty to glownie psychika,suplementacja i trening:( ).ogolnie planowalem same wino ale dorzycilem dece ze wzgledu na stawy i na nieco wieksza mase.Czy testosteron jest konieczny??Czy bez niego moge sie obawiac deca dica??Nie bedzie to zbyt hardcorowy cykl??Z tescia najchetniej bym zrezygnowal ale z archiwum wiem ze "to podstawa kazdego cyklu"(uriel bodajze )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Uriel mówisz

Proponowałbym poczytać forum i jak już będziesz gotowy do rozpoczęcia cyklu wtedy przyjść i być zdecydowanym - bardzo nie lubie ludzi (ogólnie), którzy wpadają na forum i nie wiedzą czego chcą - to oznacza, że nie zrobili researchu.

Wracając do Twojego problemu. Deca 7 tygodni po 150-200mg tygodniowo.

Np.
1-7 Deca 150/200mg
1,3,5,7 Omnadren 250mg
4-9 Wins 20mg ED

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Testosteron w cyklu jest bardzo dobrym pomysłem. Ze względu, że jesto to hormon, który działa bezpośrednio na nasze libido - jego działanie ukrywa ewentualne reakcje nandrolonu, który jest jednym z bardzo blokujących HPTA (oś podwzgórze i tam dalej ble ble ble). Kombos w postaci TT oraz Provironu powinien rozwiązać problem, imo.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1090
tabletki odpadaja,tak samo omen.
A co do zdecydowania to jestem na 100% zdecydowany,chce wiedziec ile kasy bede musial uzbierac:)
interesuje mnie sucha masa,a nie baloooon:(
ten cykl co przedstawilem nadaje sie do czegos??
Jak to bedzie z nolva?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"Jak to będzie z Nolvą?"

Tabletki miały odpadać!

Jakie balloon - facet?

Winstrol jest bardzo dobrym środkiem na suchą masę - nie aromatyzuje.
Nie jest również szkodliwy na wątrobę - nie w tych dawkach. co innego 100mg Winsa dziennie ale nie 20mg.

Omnadren jest podawany raz na 2 tygodnie jako podkład pod zablokowane wydzielanie testy. W tych dawkach nie powoduje puchnięcia!

400mg Nandrolonu

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1090
OK niech bedzie ze nic nie wiem:P
wolalbym jednak wino w strzalach a do do omena to tyle sie naczytalem zeby poczatkujacy nie brali,ze toksyczny itp .itd i stad wyplywaja moje obawy i chec zastapienia go jakims innym testosteronem:)
jak z nolva w takim razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Niom właśnie tak to jest jak się nowi naczytają - i mają mętlik w głowie - bo szwagier brata jego kolegi wujka mówił, że Omnadren to weeeeee.

Omnadren raz na 2 tygodnie jeszcze raz powtarzam - nie codziennie

Możesz zrobić coś w stylu:

1-7 Deca 200mg
1-8 Enan 100mg w pon rano i 100mg w czw wieczorem
4-8 Wins 20mg ED

Nolva nie potrzebna! Natomiast dobrze jest ją mieć w razie wystąpienia objawów ginekomastii!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1090
1-7 Deca 200mg
1-8 Enan 100mg w pon rano i 100mg w czw wieczorem
4-8 Wins 20mg ED moze zamiast tego 3-8 50mg c2d(ew. 3-8 20mg ed)??? to w zasadzie mial byc cykl oparty na winie,wiec moze 6 tyg zamiast 5??
odblok tak jak pisalem w 1 poscie rozumiem??
dzieki wielkie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1090
chociaz lepiej tabsy wezme bo po co takie sito z dupy robic=)
cykl 720 zl bodajze,bez odzywek.Jak skoncze dam znac jak poszlo:)
hela szykuj sie,robota jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doping i badania na policjanata??

Następny temat

dwa cykle do oceny!!!!!!!

WHEY premium