SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl - sucha masa, redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Witam. Chciałbym prosić o pomoc w dobraniu odpowiednich odżywek. Moim celem jest zrobienie trochę mięska przy jednoczesnym utracie tłuszczu. Dieta jest dobra. Trening również. Teraz chcę trochę wspomagania ;)
Myślałem nad kreatyną, nitro i jakimś spalaczem, albo jakieś hmb... Co byście radzili przy takich oczekiwaniach jakie sobie założyłem?
Staż jest odpowiedni. Trening 3xtydz + 2xaero.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91744
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
jablko/orotan
Nitro E
i dowal tighta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
A mógłbyś mi podać pełne nazwy?
edit: Tight bardzo drogi, coś tańszego? Mam na wszystko koło 200zł.

Zmieniony przez - Nick126 w dniu 2009-02-25 19:55:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
jablko/orotan to sa formy kreatyny jablko to kazda firma prawie ma cm3 od treca lub tcm olimpa daja rade.
Nitro energizer od treca

a co do spalacza to musisz pokombinowac najtanszy chyba jest clenburexin i turbo speed extreme ale on sa slabiutkie, ale w sumie mozesz je wyprobowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
phex1337 da rade robić mase przy jednoczesnej redukcji nie bedzie to jakas super masa ale zawsze cos oczywiscie musi byc do tego dobrze dopracowana dieta i trenig oraz bardzo dobry spalacz. do spalacza ja dodałbym jeszcze bcaa i tak jak kolega TomQ-MAG napisał kretke również jestem za formami jablko/orotan. Istnieje również druga możliwośc robienia masy przy jednoczesnej redukcji która wiąże się z ingerencją w układ hormonalny :)

Zmieniony przez - bedii w dniu 2009-02-25 21:55:48

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
problem polega na tym, ze proces budowania miecha i redukcji tluszczu - nigdy nie zachodzi w tym samym czasie (ma to zwiazek z aktywnoscia hormonow, ktore dzialja przeciwstawnie i bilansem - masa na dodatnim, redukcja na ujemnym). Zawsze jest cos kosztem czegos. W rzeczywistosci trudno jest plaic fat nie tracąc przy tym miecha a co dopiero budwac miesien i palic tluszcz w ramach tego samego cyklu. MOzna poprawci bf dokladajac w miare czystego miesa. Mozna poprawic jakosc sylwetki bazujac na pewnych wymykach - ale jest to bardzo trudne, a dieta musi byc wrecz idelana - i spora wiedza i doswiadczenie. Na suple tez trzeba miec troche kasy.... Ja bym sie nie podjął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Mam nadzieję, że mi się uda osiągnąć to co planuję.
Wezmę Nitro Energizer + cm3 + jakiś spalacz.
TomQ mógłbyś mi rozpisać jak miałbym brać pierwsze dwa? Bo nie wiem jakie puchy sobie zamówić (na ~40dni)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina, aminokwasy? jakie?

Następny temat

Redukcja

WHEY premium