SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl - cel: wzmocnienie więzadeł??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5357
Niestety - urwałem więzadło w kolanie. Jestem aktualnie w trakcie cyklu - 100mg propa e2d. Ze względu na negatywny wpływ "dużych" (>200mg tydzień) dawek propa na syntezę kolagenu postanowiłem zejść na 50mg e2d i dokończyć cykl. Wygląda na to, że więzadło samo się zagoi, ale muszę zrobić, co się da, żeby je(jak i inne więzadła) maks. wzmocnić i stąd pomysł na kolejny cykl.

Cykl rozpocząłbym jakieś 2 miesiące po zakończeniu aktualnego, czyli, jak prawdopodobnie wrócę do normalnych treningów. Na dzień dzisziejszy robię tylko siłę - niestety bez nóg.

Myśle o 8 tygodniach: Prop (50mg e2d), Deca(200mg e7d), HGH (6ui ed).

Dlaczego tak? bo Deca i HGH w powyższych dawkach zwiększą syntezę kolagenu o kilkaset procent. Prop w małej dawce nie wpłynie z pewnością negatywnie na ww. i pomoże utrzymać libido/poziom agresji etc. na właściwym poziomie.

Rozumiem, że z punktu widzenia przyrostów stosowanie HGH przez dwa miesiące nie ma sensu, ale istotą jest tu wzmocnienie więzadeł.

Czy ma to Waszym zdaniem sens?

1. WIEK: >25
2. WAGA: >90
3. DIETA:
Białka = 200g
Tłuszcze = 91g
Węglowodany = 659g
+ witaminy
4. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 100mg prop e2d - jestem w trakcie, ze względu na kontuzję więzadła i wpływ testa na syntezę kolagenu zszedłem na 50mg e2d i czykl dokończę.
5. Trening: SW+siła (>codziennie)
6. CEL CYKLU: regenracja i wzmocnienie więzadeł + siła
7. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
8. POZIOM BF%: 9%
9. STAN ZDROWIA: zdrowy
10. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
11. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 10x100
-martwy ciąg: 5x170
-przysiad: 12x130

Dominik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
co za różnica?; - nie bij testa po prostu; takie ilości to są endogenne ,za to postaraj się o powyciskanie hgh; i dodaj kolagen.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21411
Jakie więzadło i skąd o tym wiesz? Byłeś u lekarza i miałeś robione jakieś badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5357
Poboczne - piszczelowe(MCL). Byłem u trzech różnych ortopedów. USG. Zalecono mi duży stabilizator(na całą nogę), kule + 5 tyg. rehabilitacji.

Dominik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21411
Jak zakończysz ten cykl i odczekasz te 2 miesiące to będziesz już po rehabilitacji, która dobrze prowadzona może dać Ci bardzo dobre efekty, trening ekscentryczny, plyometryczny, propriocepcja itd. Prop oczywiście pomógłby Ci zbudować szybciej i więcej mięśni aby stabilizowały staw. Ja bym na Twoim miejscu nie planował jeszcze cyklu, zrobisz rezonans lub usg kontrolne za około 2 miechy i będziesz wiedział na czym stoisz, czy odpalać bombę czy nie, mam na myśli głównie nandrolon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedy bodajże Ł.Kaźmierczak pisał że metka bardzo dobrze działa w takich przypadkach bo ma duze właściwosci mineralogiczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5357
@Rysi3k - taki jest plan. Ostateczną decyzję o cyklu podejmę, jak będę miał pewność, że nie trzeba kroić kolana.

Dominik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Lekarz powiedział, że więzadło samo się zrośnie ? Pytam z ciekawości bo też mam zerwane z tym, że krzyżowe przednie, ale lekarze do których trafiłem byli lekko mówiąc mało kompetentni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poboczne mogą sie same zrosnać ale przy krzyżowych nie ma szans ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
DOkładnie, jw.
Ja jestem po rekonstrukcji acl pół roku

Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2012-07-11 19:02:59

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129056
GYMwork mozesz cos wiecej powiedziec mozesz juz normalnie trenowac nogi na sw itp ? ja osobscie czekam na rekonstrukcje ( ACL ) ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też jestem po rekonstrukcji ale 5 miesięcy nogi zacząłem ćwiczyć z obciążeniem coś koło 3 miesiącach ale tylko przysiady do 90 stopnia i na maszynie dwugłowe. Teraz już biegam itp ale jeszcze nie mam takiego zgięcia by siąść sobie swobodnie tyłkiem na pietach brakuje z 5 cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po prolo

Następny temat

Ean + deca lub wino + deca

WHEY premium