SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 531013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z treca ostatnio ludzie chwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2293
Moj Cykl Wyglada Tak:
1x1
2x2
3x3
4x18
3x3
2x2
1x1
(Tabletki,Dni) :P
Jestem W Polowie I bardzo Dobrze Wchodzi :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1757

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
;)

>>>(^^)<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
witam mam takie pytanie kuzyn ma 20 lat wyczynowo gra w piłkę w czwartoligowym klubie(zawsze coś:d)i w przerwie po rundzie(w listopadzie) wziął setkę metki,z osłonką na wątrobę -sylimarol,pózniej jeszcze gainera , przytył 4 kilogramy i widać że dało to jakieś efekty ale czy mając 6 treningów tygodniowo dość cięzkich + siłka 3-4 razy nei spowoduje to u niego większych problemów z sercem itp.??on twierdzi ze nie ma zadnej roznicy,cykl metki skonczył w połowie grudnia,gainera w połowie stycznia...dzieki z góry za odpowiedz,jesli ktos chce mnie zwyzywac lub wysmiac prosze by sie nie wypowiadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
zależy od organizmu
jeśli nie ma jakiejś wady wrodzonej to teoretycznie nie powinno nic mu się stać, zresztą skoro już jakiś czas tak jedzie i nic mu nie jest to widocznie zahartował serducho

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7391
ci dalej rozprawiaja na temat metki
ps. kozik dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
do usług

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
aha dzieki kozik:) ale to dopiero jego pierwszy cykl stwierdził ze zrobił pare kilo zeby go grubasy nie poniewierały na boisku teraz na sucho ma jechac ja sie wlasnie zastanawialem czy nic mu nie bedzie bo wiele osob mowi ze metka do pilki to nei za bardzo...w kazdym razie dzieki za odpowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Widze, ze temacik sie rozkrecił na dobre, wiec skorzystam i spytam czy warto brac ta Mete. Waze 61kg, wzrost to 175cm i starz na silowni 4 miechy(ogolnie to 7miechow, ale na wakacjach mialem przerwe). Stosuje dietke, biore suplementy, regularnie chodze na silownie. Efekty sa i to nawet widoczne, ale jednak chcial bym do wakacji wiecej na masie przy***ac, wiec pytanie brzmi. Czy warto w moim wieku(17lat) i starzu zaczac 1 cykl z Metanabolem ?? Pierwszy cykl trwal by ok 4tygodni i zjadl bym ok.50 tablet Mety. Oczywiscie bral bym Witaminy i te srodki na wartobe, ale mimo wszystko boje sie troche ryzykowac zdrowiem. Tak wiec pytam czy po takiej dawce przy pierwszym cyklu moze mi sie stac cos powaznego. Nie chodzi mi o to, ze zaczna mi syfy na plecach wychodzic i na twarzy, ale czy mial bym jakies powazne problemy typu np. problemy z bieganiem, z sercem itp. Prosze o odpowiedz. Z gory dzieki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

Wiecej