SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 531901

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Break u mnie podobnie z tym ze mam tendencje do tycia w nogach, jak zaczynałem tre+dieta to przytyłem 11kilo w 2miechy z tym ze 1kg gdzies na górną partie a reszta w nogi poszłaA nóg wtedy nie cwiczyłem <hahaha>A mi chodzi o górną partie,tak samo chce wygladac na poziomie, nie jakis byk mysle ze chodzi ci o to samo, no choolernie cięzko idzie mi ta masa;/ masa staneła i chooj wie co robic;/ zastanawiam sie nad krótkimi cyklami saa, nie wiem..natłok mysli............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Jeśli trzymacie dietę i odpowiedni trening czyli macie dużą wiedzę i wsłuch.ujecie się w swój organizm i nie rośniecie to znaczy, że jesteście chorzy, więc do lekarza a nie po ssa!!
A jeśli dieta z koziej pupy a pojęcie o treningu tyle co kolega powiedział to odsyłam do innych działów!!
i powodzenia życzę!

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-05-20 17:40:43

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Trening jest napewno dobry bo na forum dawałem do poprawek
Co do mojej diety to ci rozpisze od razu mówie ze nie jem jakichs olbrzymich ilosci bo wpier.dalanie na siłe jest jeszcze większą głupotą niż branie sterydów po niewielkim stazu Otóż jem 4posilki:
1.2jaja całe na twardo + 80g-100g ryzu
2.qrczak lub schabowy 150g - 200g + 80g-100g ryzu
3.tunczyk lub filet z mintaja + ryz j.w
4.twaróg okolo 150g ze smietaną i chlebem

Produkty napewno bardzo dobre ale dieta zdaje sobie sprawę ze kulejąca po pierwsze mało posilkow no i tez w niezawielkich ilosciach, ale ja więcej nie dalbym rady zjesc i tak czasami np przed snem ten twaróg koncówke to męczyłem albo jak nalozyłem twarogu 200g to potem tak mnie bebech bolał ze całą noc sie przebudzałem i zygałem bo jakiegos zatrucia dostałem i od tamtej pory ostrozny jestem.W mojej sytuacji i chyba Breaka(ale on ma chyba gorzej bo nawet z tego co pisze mety w 2tygodniu cyklu caly hooj czuje) to ze zastanawiam sie nad braniem saa nie powinno nikogo dziwic, nawet przy tej ilosci co ja jem a czuje ze duzo jem powinno cos isc 'cos' cieszylbym sie nawet i z 1,5-2cm w kablu w ciągu pol roku a o sterydach to bym nawet nie myslał...ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
Czasami to moze nie być wina diety lecz dobranych do niej składników... Skonsultuj to jeszcze z kimś...

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
moja dieta to
śniadanie oklo 150g płatków tabs mety cynku,sylimarol witaminy,dużo wody i 75g odżywki (jest obrzydliwa:/)
do o pory obiadu szamam banany jakiś kebeb na mieście:)sre rzuty wędlina itd
obiad:zależy co mama upichci:) ale pilnuje żeby było dużo ziemniaków i makaronów po obiedzie znowu tabs mety.... z tym że odżywki 90g
do kolacji jakieś twarogi itd
kolacja około 200g płatków i znów tabs mety... odżywka75g
trening ponidziałek środa sobota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
Brak warzyw,tłuszczy, ogolnie chaotycznie

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 878
ELO potrzebuje prostej odpowiedzi JAKIEJ METY NIE BRAC (chodzi o kraj i firme)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
Każda meta jest dobra o ile jest oryginalna... Ale ja jednak zawsze polecam polską lub ruską ;) PzDr

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2662
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
o
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium