SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cykl :Anapolon 50 + vinstrol + anavar ... opinia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Formularz - Proszę o pomoc

31

Waga

88

Wzrost

176

Obwód klatki

121

Obwód talii

92

Staż na siłowni

6-7 LAT

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

NIE MAM JAKIEJS SPECJALNEJ STARAM SIE UNIKAC PUSTYCH KALORII , POSILKI 5 RAZY DZIENNIE

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

METANABOL+ VINSTROL + ANAVAR 3 CYKLE OSTATNI PONAD ROK TEMU

Opisz swój plan treningowy

TRENUJE 3-4 RAZY W TYGODNIU

Cel cyklu

ZDOBYCIE WIEKSZEJ SILY I BYDOWA DOBREJ JAKOSCI MIESNI + POZBYCIE ZIE LEKKIEJ NADWAGI

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

METANABOL , VINSTROL , ANAVAR PONAD ROK TEMU

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

MUSKULARNA BEZ NADMIERNEJ TENDENCJI DO TYCIA

Stan zdrowia

BARDZO DOBRY

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

BRAK

PPM (podstawowa przemiana materii)

W NORMIE

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

160 KLATKA , 180 MARTWY CIAG 140 PRZYSIAD
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Siema jestem tu nowy i chcialbym sie poradzic kogos w sprawie cyklu
mam:
- 50 tab. anapolon 50
- 100 tab. vinstrolu
- 50 tab. anavaru
do tego Arymidex odblok i efedryna + suple
- DAA ULTRA
- TRIBULON BLACK
- BCAA
- MULTI MEGA SPORT VITAMINY
- KREATYNA FA DETONATOR
- HARD MASS GAINER
- PROTEINA
- ZMA
- ANIMAL RAGE
OGOLNIE PROSZE O RADE CO DO STOSOWANIA STERYDOW ??? JAK DAWKOWAC???

MOJA KONCEPCJA JEST TAKA
ANAPOLON 1 TAB NA POL RANO I WIECZOREM
VINSTROL 4 TAB DZIENNIE , 1 CO 3 GODZ
ANAVAR 2 TAB NA DZIEN NA 2 RAZY Z POSILKAMI
EFEDRYNA ZACZYNAM OD 4 TAB W DNI TRENINGOWE 30 MIN PRZED TRENINGIEM NA PUSTY ZOLADEK
ARYMIDEX ZACZAC PO 2 TYG 1 TAB DZIENNIE
I DO TEGO RESZTA SUPLI...

OGOLNIE MIALEM JUZ 3 CYKLE META+ ANAVAR+ VINSTROL I TROCHE RUSZYLO GLOWNIE SILA ALE OD ROKU JADE NA SUCHO TYLKO SUPLE I TERAZ CHCIALBYM SPROBOWAC COS TAKIEGO JAK NAPISALEM , MYSLE ZE POWINNO DAC MI SPORO SILY I PEWNIE WAGA TEZ POJDZIE ALE NAJBARDZIEJ ZALEZY MI ZEBY ZRZUCIC ZBEDNE KILOGRAMY I POWIEDZMY ZAMIENIC JE POCZESCI NA LEPSZA MASE MIESNIOWA I ZYSKAC NA SILE ... OGLONIE TRENUJE OD OKOLO 6 -7 LAT 3 -4 RAZY W TYGODNIU.
WZROST 176 CM WAGA 88KG WIEK 31 LAT WYCISKAM NA KLATKE 160 KG W SERIACH KONCZE 120KG- 130KG MARTWY CIAG 160- 180 KG
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1524 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15475
jesli chodzi o wino to za mało 100 tabsow
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
HEJ RAFIZ A ILE TWOIM ZDANIEM POWINIENEM MIEC TABSOW WINA ?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A CO MYSLISZ O RESZCIE ? CZY TO DOBRE POLACZENIE TWOIM ZDANIEM TE STERY I SUPLE ... ?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47386
Podstawą dopingu jest teetosteron który jest najmniej inwazyjny dla organizmu igła nie jest taka straszna a tutaj 3 orale na jednym cyklu tylko po co obciążać podroby taka ilością toksyn?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1524 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15475
wybrałem antka i wino oba specyfiki ryja watrobe ze sie nie boisz.wino powinno sie jesc 6-8 tyg dawka 30-40 mg dziennie
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
NO WLASNIE WIEM TYLE TYLKO ZE NIE PRZEPADAM ZA IGLAMI :)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja ci powiem nie podjałbym sie takiego mixa wolałbym z tesciem poleciec
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47386
Tez nie bylem przekonany do igły ale jest to wygodniejsze walniesz 2 strzały w tygodniu i masz spokój a przy tym nie obciazasz wątroby ani żołądka a jak z dieta u ciebie?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1522 Napisanych postów 56581 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262298
A ja Wam powiem, że bez ankiety pełnej się cykli nie rozpisuje więc utnijcie dyskusję chwilowo a autor tematu niech wypełni dokładnie:

http://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TO TEZ WINO CHCE BRAC 4 TAB DZIENNIE 1 CO 3 GODZINY A 1 TAB MA 10MG CO DAJE MI 40 MG DZIENNIE ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl tesc

Następny temat

Pro-tren z DMZ co sadzicie na sile i sucha mase?