SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cykl ?:>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2961

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16961 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141560
Helo =]

Mam zamiar jak skoncze odblok zaczac kolejny cykl...a ze odblok koncze za tydzien to juz niedlugo lece dalej z saa...
I mam dylemat bo wezme napewno propa 100mg c2d przez 6 tyg. i do tego albo 200mety ,albo 100 winka 10mg...

Problem w tym ze w tym cyklu co skonczylem tez bralem winko...to byl cykl susta/winko(na koncu dalem)
I nie wiem jak zrobic...oczywiscie dieta low carb,a na mecie watpie ze ja wytrzymam bo za***isty apetyt mam na mecie i sesja sie zbliza ,a na mecie moge spac i spac...
Cel jest taki zeby troche mieska zrobic ,ubic to i poprawic gestosc...winko jakby idealnie sie nadal,ale ost. bralem i nie wiem czy bedzie good znowu dac winko...doradzcie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123315
daj 40-50mg winka i bedzie si
poklepie napewno...
ja w szczycie dam teraz 50-60mg ED
zobaczymy jak porobi
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 3951 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62148
o zikey mam podobne plany kończe tego mutanta za hmmm z 5tyg...no kffa jeszcze oooo. dobra dyg z tym. z tym że specjalnie oszczędzałem sie niebiorąc wogule orali.
i poraz 1szy zapodam metke:)
1-4/5 25/35mg metsiuwaxu
1-6 25mg prov
1-4/5 25mcg T3
5mg nolvy jak w sumie mi sie zechce..

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17118
po co wogole odblok robiles?
ja tam lece oma/deca i zaraz potem prop,wins

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2595 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17718
gotuje sie wam w glowie ostatnio
trzaskacie cykle jak chlopaki wino pod sklepem
powoli koncze PCT, moze pod koniec maja winko 30-40mg ed se wrzuce

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17118
uriel pisal ze przerywanie cyklonow moze byc niebezpieczna dla zdrowia i zycia
lepiej byc non toper ON

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 8310 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38343
A jak!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23855
dolaczam sie do tego stwierdzenia

No steroids...

napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 19578 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144836
Popieram ------->>

Życie bez testosteronu jest jak seks bez orgazmu.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20403
ziki moze lepiej prop z superka??

boso ale w ostrogach...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5854
A tam pierd...olita gupoty
Osobiscie znam gościa co jeszcze ani razy w zyciu porzadnie do konca cyklu zadnego nie dociagnal jak robil 8,12tygodniowke to ok 5 tyg konczyl bo mu cos nie pasilo potem cykal cyklik na podrzezbienie z 5-6 tyg to po 2 tyg juz mu sie znudzilo i przerywal

Ale co najwazniejsze.... zyje nadal

* Masa czy impotencja? *

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IGF-1 :)

Następny temat

duraject - dawkowanie

Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Margaryna zwiększa ryzyko depresji Margaryna zwiększa ryzyko depresji Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Burgery wołowe w bułce orkiszowej Burgery wołowe w bułce orkiszowej