Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Profil: 183cm wzrostu 80kg wagi 18 lat 2 lata czystego treningu na silce. 4 lata ogolnie sport. Cykl: 10 tyg. Dobra dieta. Pierwszy cykl.
Cykl: 1-8 tyg. : 50mg propionatu co 2 dzien 9-10 tyg.: 50mg propionatu co 3 dzien 1-5 tyg. : 10,15,20,15,10 mg Mety (piramitka w stosunku co do tyg. 1 tydzien 10mg 2 tydzien 15 itd....) 4-9 tyg. : 50mg Silobolinu co 3 dzien Jak widac propionat jest srosowany przez cale 10 tyg. z taperingiem. Meta (polska) przez 5 tyg. i Silobolin przez 5 tyg. Of curse na koniec Clomid na odblok.
1-10 100mg propa E2D 1-4 20mg metki ED 5-10 50mg silabolinu E2D 1-10 10mg nolvy ED 11-13 clomid 300/100/50 11-13 20mg nolvy ED
Expert w dziale DOPING
Ekspert -
1094924912000
Rahshy
Wysłana - 11 września 2004 20:00
Czy 100mg propionatu to dla mnie nie za duzo? Zadam tez glupie pytanie czy nolvy (podobnie jak finasteryd) zapobiega pryszcza?
I jak myslicie ile wagi mi przybedzie, ja cicho licze na 2kg na tyd.
Konstytucja Rp art. 5 ust. 1
Specjalista -
1094925648000
decadeuko
Wysłana - 11 września 2004 20:14
1. nie 2. www.wrozka.com.pl
Expert w dziale DOPING
Ekspert -
1094926494000
Rahshy
Wysłana - 11 września 2004 20:48
hehehe to "NIE" to chodzi o to ze a)100mg propionatu to dla mnie nie za duzo? b)Zadam tez glupie pytanie czy nolvy (podobnie jak finasteryd) zapobiega pryszcza?
Mam jeszcze jedno pytanie: c) :D czy 20mg mety na cale 5tyg. to nie bedzie za duzo? czy moj organizm w znacznym stopniu nie ucierpi przez to? i czy "przyrosty" beda wieksze niz to z "piramidka"
Konstytucja Rp art. 5 ust. 1
Specjalista -
1094928535000
koks666
Wysłana - 11 września 2004 21:56
hrhrhr 2 kilo na tydziendobre sobie czyli 20kg na cyklu Co za typ.powinienes sie cieszyc jak 10kg na tym zrobisz
BBBB
1094932569000
decadeuko
Wysłana - 11 września 2004 21:58
7-8 kg suchej masy - bylo by za***iscie
Expert w dziale DOPING
Ekspert -
1094932696000
Rahshy
Wysłana - 11 września 2004 22:07
hehehe wiem wiem 20KG to przesadzone marzenia... ale kto by nie chcial pomarzyc ;)
Ale mozecie odpowiedziec na moje poprzednie pytania?
Konstytucja Rp art. 5 ust. 1
Specjalista -
1094933231000
Holder
Wysłana - 12 września 2004 10:43
Metanabolu wystarczy 15mg/ED przez 5tygodni (100tabletek), ZDECYDOWANIE. Reszta może być jak rozpisał DD.
Ekspert -
1094978593000
necropost
Wysłana - 12 września 2004 10:58
uriel , holder , om i reszta , powiedzcie co myslicie o silabolinie , jakos nigdy niebardzo mnie to interesowalo , ale e-lite przedstawil mi ten srodek jako soczek o wlasciwosciach podobnych do supryprimki , a wiec jesli tak to jest z nim faktycznie , wydaje sie byc dosc dobrym srodkiem , ale wole byscie powiedzieli o nim cos wiecej ,bo jakos niewiele info moge o nim znalezc
pozdro
kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom
1094979508000
Rahshy
Wysłana - 12 września 2004 16:03
Troche teori:
Substancja czynna siłabolinu jest etylostrenol. W odróżnieniu od większości sterydów, które sa produkowane w innych celach niż te, w jakich wykorzystują je sportowcy, siłabolin jest specjalnym preparatem opracowanym i zoptymalizowanym z myślą właśnie o sportowcach, a w szczególności o kulturystach. Jest to preparat bardzo popularny w Rosji (jak u nas omnadren) a tam jak wiadomo swego czasu nad dopingiem pracował cały przemysł. Charakteryzuje się on bardzo dobrymi właściwościami anabolicznymi, a co za tym idzie jest to bardzo dobry środek na masę i siłę. Daje przyrosty porównywalne z omnadrenem, lecz przy znacznie lepszej jakości mięśni i przy mniej wyrażonych działaniach ubocznych. Dobra praktyka jest stosowanie siłabolinu wraz z jakimś testosteronem. Może to być prolongatum, testoviron, sustanon lub inny. Właśnie w połączeniu z testosteronem siłabolin daje maksymalne działanie anaboliczne. Początkującemu kulturyście w zupełności wystarczy 1ml siłabolinu co 4-5dni. Nieco bardziej zaawansowani powinni zmniejszyć odstępy czasowe pomiędzy zastrzykami do 2-3 dni. Okres stosowania nie powinien być dłuższy niż 6 tygodni, gdyż po tym okresie nie występuje już tak silne działanie anaboliczne.
Ale powracajac do mojego cyklu :) Czy 100mg propionatu to dla mnie nie za duzo? jak na 1 cykl?