SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cwicze pół roku...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5846

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 183

Cwicze pół roku, jedyną odżywką jaką brałem była kretka Treca z dextozą. NIe stosowałem jakies konretnej diety, ale zamierzam to zmienic. Dużo spalam bo gram w piłkę nożną:/. Prosze o ocenę.

Każdy orze jak może, nawet świniom w oborze nikt nie pomoże:]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący

2 fota

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9080
Ćwicz dalej...

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11278
kiepsko jak na 6 miesiecy. zamiast jesc kreatyne juz na samym poczatku, postaraj sie dopracowac diete i trening, zeby zlapac pare kilogramow.
napisał(a)
Początkujący

i 3 fota. Jak widac mam małe łapki nie wiem jak temu zaradzic , przyczyna tkwi w tym, że w przeszłości miałem złamane oba nadgarstki i gdy założe na sztange większe obciązenie nadgarstki wymiękają...
TO WSZYSTKO DZIĘKI.

napisał(a)
Początkujący
NIe skupiam sie aż tak na siłowni... A przybranie paru kilo będę musiał spalic na boisku :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59133
Daj Pan spokój...
Wrzuć fotki za 2 lata i poproś jakiegoś moda aby usunął ten temat zanim ktoś ostro Cie zjedzie

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 333 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9261
Świetna fryzura-ćwicz dalej.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 8751 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42589
na biceps wcale nie trzeba używać dużych cięzarów, liczy sie technika. Cięzar to jedynie srodek do masy a nie złoty klucz

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 10135 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38606
"NIe skupiam sie aż tak na siłowni... A przybranie paru kilo będę musiał spalic na boisku :) " to po co na siłke chodzisz? jak nie chcesz zeby ci kilogramy doszły to raczej mięsa ci nie dojdzie... Ustaw dobrą diete daj do oceny w dziale odzywianie i te kilogramy nie będą Ci przez gałe ubywały, na moje oko jeszcze nei czas na suple.

3m sie i pakuj dalej ;]
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20182
j/w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny :/ cz4

Następny temat

Witam wszystkich !!

Bóle stawów, przyczyny i leczenie Bóle stawów, przyczyny i leczenie Kalendarz wydarzeń IFBB 2018 Kalendarz wydarzeń IFBB 2018 Podciąganie nóg na drążku w zwisie Podciąganie nóg na drążku w zwisie Jagody goji - opinie i przepisy Jagody goji - opinie i przepisy Ćwiczenia na płaski brzuch Ćwiczenia na płaski brzuch Joanna Ucińska - ocena sylwetki Joanna Ucińska - ocena sylwetki ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas!