SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine Muscle Max od N Allnutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Witam. Kupiłam ostatnio kreatynę. Wszystko ładnie pięknie, smak świetny, rozpuszczalność genialna, ale...No właśnie. Do opakowania została dołączona miarka z dwoma końcami, mniejszym i większym. Niestety nigdzie nie jest napisane ile g mają "łopatki", a na opakowaniu napisane jest za to, aby jednorazowo brać 1,5 miarki. W takim razie ile to 1,5? Płaska mniejsza i płaska większa? A może dwie mniejsze? Sama nie wiem. Powinno wyjść 6 g, a osobiście nie mam jak tego zważyć. Byłabym wdzięczna za ratunek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
zwykla plaska lyzeczka od herbaty to +-5gr wiec z tego mozesz korzystac
jesli nie masz wagi to jak dbasz o odzywianie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Planowałam zakup wagi, ale niestety, mam tylko osiemnaście lat, więc jakikolwiek sprzęt do kuchni planuję zakupić to rodzice się odzywają, że póki u nich mieszkam to oni będą decydować co trzymają w kuchni i jeśli będą chcieli to kupią. Jednak radzę sobie na chłopskie sposoby. Zresztą. Nie muszę liczyć każdej zjedzonej kalorii, bo nie o to w tym chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Kup wagę za parę złotych na alledrogo i trzymaj ja w pokoju. Chyba że pokój też meblują Ci rodzice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja xxx lat temu to z kreatyną poszedłem do apteki by mi pani zważyła

Pewnie 5g to jest jedna duża mairka i jedna mała, napisz ile mają one mililitrów pewnie ejst napisane na miarce

Mozesz też zdać pytanie na stronie sklepu w czacie.


Poza tym waga kuchenna jest słaba do warzenia małych ilości, najlepiej się sprawdza jubilerska o dokładności 0,01g




Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-08-24 20:48:48

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
kup wagę i trzymaj w pokoju w takim razie
To, że nazywa się wagą kuchenną nie oznacza, że w innych pomieszczeniach nie można jej użyć

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
georgu
To, że nazywa się wagą kuchenną nie oznacza, że w innych pomieszczeniach nie można jej użyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754412
Kreatynę syp na oko. Nie ma to znaczenia. Jednak waga kuchenna to podstawa, więc zakup jest obowiązkowy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
Mała łyżeczka od herbaty dziennie kreatyny i będzie ok. Wagę możesz sobie odpuścić jak jest to problem w domu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

ALLNUTRITION VITAMINALL SPORT

WHEY premium