SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na przyplyw energii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 872
Problem mam tego typu, iz potrzebuje srodka ktory da mi spory przyplyw energii. Chodzi mi to glownie o bieg 3km w 12min i srodek ktory da mi tzw "kopa".
mam dojscie do Efedryny w ampulkach, lecz czytalem na forum, iz niektore osoby wypowiadaja sie co do skuteczniejszego dzialania w takich przypadkach "Therma pro". Rowniez obil mi sie o uszy srodek o nazwie "Venom Hyperdrive 3.0".
Jakie sa wasze zdania i co moglibyscie polecic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
bralem Dyma Burn, daje 10/10. Kiedy zaczalem na nim z ranka biegac, nie wiedzialem co sie dzieje, energi tyle ze huuj, samopoczucie idealne, tluscz spadal jak szalony-2 kaps przed aero tak z pol godziny bierz i kopa bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
trening trening w szkole biegałem od ***a przelajuwki robilem 3 km w 11.38 na zawodach
na suho POLECAM ZWYKLA KREATYNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do wojska sie wybierasz ? węgli sie nawpyerdalaj prostych z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 872
jak narazie tylko Cycu_ś wyciagnal pomocna dlon :)

wojsko odwalone, a drugiemu panu gratuluje wyniku, poniewaz nie wiem co innego mam Ci odpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
u mnie w szkole koles biegał na tussi i dawał rade ...

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
po tussi to koles pluca wypluje w biegu>>>ja bym radzil standardowo kofeina, tauryna w dawkach ustalonych przez ciebie do tego jakis preparat z magnezem i potasem bo kofa i taura wyplucze z ciebie te mineraly , a poza tym mag wspomoze regeneracje i prace miesni przy biegach.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 872
a jak wyglada sprawa Efedryny, Thermy, tudziez Venoma odnosnie biegania???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
kreski... a tak serio to efka jak dla mnie daje rade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E- Stane Pierwszy cykl

Następny temat

Superanabolon + teść propionate pomoc

WHEY premium