SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Controlled labs-Purple Wraath

temat działu:

Controlled Labs

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63964

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


Purple Wraath - 945g

- bezkonkurencyjna i unikalna receptura
- błyskawiczne działanie
- zawiera tylko skuteczne substancje
- formuła EAA/BCAA z wysoką zawartością leucyny
- duża dawka odkwaszającej miesnie beta-alaniny
- zawiera przełomową norwalinę!!!
- świetnie smakuje i dobrze miesza się z wodą


Purple Wraath to specjalistyczny produkt zawierający komplet aminokwasów EAA (tzw. aminokwasy niezbędne) w tym znaczną dawkę BCAA (aminokwasy rozgałęzione). Poprawia efektywność treningów, pobudzając do działania i motywując, skraca czas regeneracji mięśni, sprzyja procesom anabolicznym i przeciwdziała katabolizmowi mięśni.

Purple Wraath polecany jest sportowcom i osobom aktywnym w celu zwiększenia wydajności treningu. Nie wywołuje skutków ubocznych, nie obciąża organizmu i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Unikalna receptura to składniki najwyższej jakości.

1.EAA i BCAA - aminokwasy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, ich odpowiednio szybka podaż gwarantuje większe przyrosty tkanki mięśniowej i lepszą regenerację powysiłkową. Należą tu:
Leucyna
Izoleucyna
Walina
Lizyna
Arginina
Histydyna
Treonina
Metionina
Fenyloalanina

2.PurplEndurance Complex - umożliwia zintensyfikowanie treningów, nie zawiera kofeiny, sprawia, że suplement działa stymulująco i motywująco. W jego skład wchodzą:
Beta-alanina -
Jabłczan cytruliny
Bezwodna betaina
Imbir
L-norwalina

Skład Purple Wraath jest starannie przemyślany - celowo zrezygnowano z L-glutaminy (organizm sam potrafi wytworzyć niezbędne jej ilości), tryptofanu (ponieważ ma właściwości usypiająco-przymulające), a także z dekstrozy i maltodekstryn (uważane są za tanie i zbędne wypełniacze suplementów dla sportowców.)

Istotnym walorem tego produktu jest także znakomita rozpuszczalność i bardzo przyjemny smak.

Dawkowanie: stosować okołotreningowo przed, po lub w trakcie wysiłku.

Jedna Porcja 10,9g (1 Miarka) %DV
W Opakowaniu Porcji 90

Kalorie 0
Kalorie z Tłuszczu 0
Niacyna 10 mg 50%
Witamina B6 10 mg 500%
Potas 67 mg 2%
PurplEAA Complex™ 7000 mg **
L-Leucyna * **
L-Walina * **
L-Izoleucyna * **
L-Lizyna * **
L-Arginina * **
L-Histydyna * **
L-Metionina * **
L-Fenyloalanina * **
L-Treonina * **
PurplEndurance Complex™ 2700mg **
Beta-Alanina * **
Jabłczan Cytruliny * **
Betaina Bezwodna * **
Imbir * **
L-Norwalina * **
** dzienne zapotrzenie nieokreślone
%DV dzienne zapotrzebowanie

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-01 13:18:51

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Supel znakomity !!! Jak dolar wróci do "normalnej" ceny względem złotego to znowu będę jechał tylko na Purpel Wraat bo teraz dać ponad 200 PLN za puszkę to gruba przesada.

Jeszcze 6 miesięcy temu kupowałem puszkę za 170 PLN z przesyłką !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
swietne aminokwasy
checi do treningu sa
nie odczuwam zmeczenia
regeneracja o wiele lepsza

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
Produkt godny polecenia,tylko nie wiem czemu piszą ze świetny smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
wg mnie smak świetny.

przyjemniej się trenuje

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
komfort cwiczen na duzy plus !! po silce czuje sie nabity do granic mozliwosci :D cena 269 przesadzona ale jak za 150 to naprawde nie ma sie nad czym zastanawaic

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
dla mnie też rewelka.

może dziwne, ale pompa jak po lepszych no-boosterach
wytrzymalosc na plus sporo, pewnie glownie dzieki b-a
to z odczuwalnych plusów, smak na minus, w sumie nie tyle smak co posmak który zostaje po wypiciu w zębach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Tak jak emilooos Biorąc samego White Flooda miałem lekkie pobudzenie i pompę. Spróbowałem więc samego PURPUROWEGO i działał on lepiej niż WF. Teraz jadą na WF i PURPUROWYM jak w cyklu bezkreatynowym - gorąco polecam

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale pobudzenia po PW juz nie ma chyba, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Za dużo to on nie pobudza, ale ta wytrzymałość i siła - po prostu człowiek nie może doczekac się kolejnego treningu!!!

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja tak sie czuje po no-xplode...niestety tez za bardzo nie pobudza ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9786
JABOLSON - powiedz mi jak dawkujesz PW i WF bo zastanawiam sie nad takim polaczeniem po skonczeniu cyklu na Xpandach.

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Controlled labs-Green Bulge

Następny temat

Controlled labs-White Blood

WHEY premium