Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 2487 razy
  • Autor

Codzienne przysiady bez obciążenia?

• Syltron
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 2706

Wysłano 14 października 2010 17:24

zgłoś naruszenie

Czy warto robić codziennie przysiady bez obciążenia? Czytałem, że zaczyna się od 20 i codziennie dodaje po 2 i dochodzi się do 100 lub więcej - niektórzy nawet mówią o 250 każdego ranka. Ja zacząłem parę dni temu od 20 dziś było 30 - na razie śmiech nie zamierzam jednak przekraczać 100 - teraz pytanko czy ma to sens i czy też robić w dzień kiedy trenuje się normalnie z obciążeniem? Czy może z takiej 100 każdego dnia polecić dużo z masy?
  • Wysłano 14 października 2010 17:56

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • Ivan Groźny
    georgu
    • Pochwały:2
    • Nagany:brak
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 117883
    • Status:Ekspert

Wysłano 14 października 2010 17:56

zgłoś naruszenie
    A co chcesz byc przysiadowym ksieciem? Jesli tak to zakladaj sztange i laduj z obciazeniem, a nie...

zdr.
    MODERATOR DZIAŁU "SPORTY ZESPOŁOWE"
  • Syltron
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 2706

Wysłano 14 października 2010 21:53

zgłoś naruszenie
    Z obciążeniem to na razie raz w tygodniu. Mnie chodzi też o poprawienie wytrzymałości. Więc pytam czy warto robić codziennie bez obciążenia + oczywiście raz w tygodniu standardowo z obciążeniem. Piszę bo znam gościa co siada ze 170kg ale 100 razy bez obciążenia w życiu nie zrobi. Ja tak po 60-70 powt. już nie mogę utrzymać tempa.

Ps. Czy to znaczy że jak ktoś ćwiczy klatkę to już nie może robić pompek? A co z tymi co robią codziennie po kilkadziesiąt? Skoro można pompki, to dlaczego nie siady?

Zmieniony przez - Syltron w dniu 2010-10-14 21:55:18