SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić zeby skora po opalaniu nie schodzila ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Chodze na solarium raz sie tak mocno spieklam ze zaczela mi schodzic skora platami i od tamtego czasu zawsze po opalaniu na solce schodzi mi skora czy sa jakies kremy zeby temu zapobiec?? czym sie smarpwac przed opalaniem czym po //???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
a na ile minut chodzi?
zeby skora nie schodzila trzeba odpowiednia ja nawilzac
ale przedewszystkim nie przesadzac z promieniami...
co do pielegnacji skory przed ale takze po jest podwieszony post 'solarium-wszystko o opalaniu'! Zapraszam do przeczytania i udziale w dyskusji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Chodze na 30 min ale na bardzo slabe lampy..raz poszlam na 20 na turbo i od tamtego czasu schodzi mi skora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Kasika pamiętaj na słabych lampach można leżeć nawet do 40 min chodzi mi o lampy np. 80 czy 100 W, natomiast przeliczając dawkę promieni na turbo 12- 15 to max( każda większa ilość minut to już przypiekanie się a nie opalanie)

Swoją droga 20 min na turbo to masakra (ciekawe co by było na lampach np 200 W i 20 min) chyba byś skonczyłą jak panienki z final destination 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja tam już tego chyba komentować nie będę bo znowu powiedzą że jestem wredna..
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ale ja skomentuje
po***alo cie dziewczynko ??
3

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zimne rece, zimne stopy..

Następny temat

peelingi na trądzik

Wiecej