SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić aby móc wystartowac?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
Witam. Mam dosc powazny problem, trenuje lekkoatletyke teraz mam duzo zawodów i nabawilem sie jeszczem nei wiem czy powaznej kontuzji. A mianowicie jakis tydzien temu mailem zawody powiatowe biegalem tam 4x100m i 300m na zaowdach bylo ok ale pozniej wsiadlem do busa i miesnie sie zastaly i zaczal mnie bolec posladek, ale rozruszalem i przestalo, pozniej bylem jeszcze na zawodach w warszawie i biegalem 400m, tam wszytsko bylo ok, na nastepnych zawodach znow zaczal sie problem, po dobrej rozgrzewce przebieglem 300m i zaczalem odczuwac bol w posladku, ale biegalem jeszcze 4x100 i odczuwalem bol ale nie przeszkadzal mi w bieganiu. No ale znow gdy miesnie sie zastaly zaczal sie dosc mocny bol taki ze anwet lekko utykalem, na drugi dzien nadal nei moglem biegac, ale dzisiaj przestalem odczuwac bol i cwiczylismy sztafete. Przebieglem 2 razy na 60%, pozniej raz szybko i nastepnym razem gdy szybko bieglem bol byl juz taki ze nei moglem do konca nogi dociagnac. I teraz caly czas to odczuwam, takie jakby kucie, szcegolnie przy podnoszeniu nogi w gore. Caly problem polega na tym ze mam teraz serie zawodow: w niedziele 200m i 4x 400m, w poniedzialek 300m i 4x100m i we wtorek 300m i 4x100m. Zawody w neidziele i poniedzialek jesli to konieczne moge odpuscic, ale zawody wtorkowe to pewnie nawjwazniejsze zawody w tym sezonie i barzo zalezy mi aby w nich wystartowac. Co mogło mi sie stac?? Poradzcie mi co zrobic aby wsytartowac we wtorkowych zawodach. Jakies masci, masaze?? Co powinienem zrobic??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Spróbuj wykonać relaksacji (poprzez jego rozciągnięcie) mięśnia iliopsoas. Link do ćwiczeń masz w moim FAQ, celowo podaje łacińską nazwę. Domowo i przez net to tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
A jak myslicie. Da rade to wyleczyc do wtorku?? Dzisiaj jak chodz to prawie nie boli, ale nogi do góry za bardzo podniesc nei moge. Ile czasu leczy sie takie urazy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nie piszesz nic o żadnej kontuzji, to raczej przeciążenie. Niewykluczone, że specjalista (fizjoterapeuta pracujący ze sportowcami) poradzi sobie z tym w 15 minut.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania lekarskie

Następny temat

jak odróżnić nadcisnienie od obrzeków?

WHEY premium