SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ze sobą zrobić?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Witam.
To mój pierwszy post na forum, chciałbym się dowiedzieć co zacząć ze sobą robić. Mam 15 lat 171cm wzrostu, a waże ok.50kg :( Co powinienem zrobić? Dieta? Cokolwiek. Proszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Wyszło mi tyle, tylko czy mam dodać to 500 do tego wyniku na górze czy na dole??


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 204 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5101
Na dole ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Ok ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
może podstawowe pytanie co cchesz osiągnac? bo nie napisałes czy jesteś zainteresweoany siłownia czy moze np pływaniem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Nie chce wyglądać jak kościotrup, po prostu. Jestem aktywny (w-f w szkole), codziennie piłka nożna z kolegami, rower, itp. Chciałbym uzyskać PRAWIDŁOWĄ wagę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czyli trening na siłowni cię nie interesuje?
bez tego niestety wysportowanej sylwetki raczej nie osi,ągniesz

aktywnosci masz sporo więc tez musisz dostarczac odpowiednia ilosc kalorii zeby waga szła w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
nie musisz ściśle liczyć kcal , najważniejsze to jeść , jeść , jeść w tym wieku zapotrzebowanie jest nawet wyższe niż Twoje wyliczone 2600kcal .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Wiem wiem, że trzeba jeść. Moglibyście polecić jakieś wysoko-kaloryczne produkty, bo ja się za bardzo na tym nie znam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to nie o to chodzi żebyś jadł syf któy jest kaloryczny, masz jesc pełnowartośiowe posiłki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie obstuple

Następny temat

Ocena diety i planu

WHEY premium