SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co zamiast kawy na przebudzenie sie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 32
Siemka.

Jeśli to nie tu to prosiłbym o przeniesienie tematu.

A więc tak... Od jutra zaczynam pracę 3 zmianową (kiedyś już tak pracowałem).

Kupuje Mass Activator, BCAA, AllNutrition WPC.

Mój problem jest taki, że gdy zaczynam pracę rano to przez pierwsze 3 godziny chce mi się strasznie spać, tak samo jak wieczorem chce mi się spać.

Chciałbym się dowiedzieć, jak mogę się tego w chociaż w mały sposób pozbyć.

Piłem kawe, ale chciałbym od niej odejść i potrzebuje innego sposobu na przebudzenie się.

Napisałem odżywki które zażywałem i znów chce zażywać, bo może mi jeszcze coś poradzicie do tego zestawu jakieś witaminy, tabletki czy coś ?

Z góry wielkie dzięki za szybką odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 1394 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18212
Kup sobie kofeine 250 w tabletce i juz. Reszta to juz nie legalne srodki ktorych Ci nie wymienie...
napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1300 Napisanych postów 27530 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 190286
Najpierw zbadaj przyczynę tego, czy to leży po stronie braku regeneracji, przeciężenia CUN, nie zachowaniu higieny snu, nadmiernego stresu, niewłaściwej diety itp.
Potem dopiero zająłbym suplementacją
napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 55 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 864
A wrzuc przykladowy jadlospis :) , dieta moze miec znaczenie.
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5136 Napisanych postów 96159 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 768957
jak nie chcesz kawy i ogólnie od kofeiny chcesz odejść to np żen szen
http://www.sfd.pl/sklep/Swanson_Korean_Ginseng-opis26451.html

pytanie teraz masz problem tylko z rana czy np przed pójściem na nockę itp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 3136 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 59160
A dlaczego w ogóle chcesz rezygnować z kawy ? Prawdziwa parzona kawa jest dużo zdrowsza od czystej kofeiny i ma prozdrowotne właściwości (np. minimalizuje ryzyko cukrzycy).
Krótko parzona herbata (czarna, biała, zielona) ma pobudzające właściwości, podobnie jak kawa.
1
napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 375 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10458
Znajdź lepszą kawę, miel samemu. Zmielenie 20g kawy z rana też dobudza. Porządny zimny prysznic też działa cuda.

Mało snu za to potęguje efekt porannego drzemania.

Poranne zapakowanie wegli mnie osobiscie usypia.

blat i ogień

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jakość produktów ma wpływ na sylwetkę?

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej, 80kg

Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness!