SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zamiast N.o.k.o w tej cenie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Słuchajcie co można wyrwać w tej cenie zamiast noko? Bo na forumowym sklepie teraz bajzel w związku z tą konserwacją. A noko i tak nie ma w magazynach i nie wiedzą kiedy będzie jak pytałem w odpowiednim dziale.
Co zamiast tego kupić? Szukałem noko na allegro, ale nic nie ma. Do tego kupuje 300g mono z vitala. Cell Pumpa i ryzykować z allegro? Xpand droższy, już mnie nie stać na niego. Ankieta wydaje się być zbędna. We wtorek jade jeszcze do miasta obok, ale tak strasznie biedno, jeżeli chodzi o stacki, pompery itp. Jedyne co widziałem tam to nitro 1 za 100 zł, za drogie.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
No kumpel mi doradził, ćwiczy już ze 2 lata, tak jak pisaliście. Że nie ma sensu hyperfusion z mono, bo to i tak kreta i tak, więc lepiej kupić go 2 puchy na następny cykl. Biore CP + mono, właśnie kupuje od niego z Myogenixa w prochu ;). Jak jest okazja to biore :).Dzięki i komu wejdą to sogi.

Zmieniony przez - dudpis w dniu 2010-04-03 10:27:23

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
imo w tej cenie trudno bedzie cos wyrwac dzialajacego rownie dobrze.
moze nitro II? ale 550g nie styknie chyba.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nitro II ewentualnie można by pomyśleć...

W alledrogo bez obaw możesz zamawiać, ale od ludzi którzy trochę już działają, a nie nowych kont. Pozdrawiam.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Ale CP takie złe? Opinie dobre widziałem. Będzie to mój pierwszy cykl na czymś "mocniejszym" od mono i jabła. Ostatni cykl miałem pół roku temu.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
cp nie jest zle.
tylko nie stawiaj zbyt wygorowanych wymagan temu produktowi.
jezeli oczekujesz jakiejs mocy, to nie spodziewaj sie jej zbyt wiele.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
No tak jak pisze, będzie to pierwszy cykl na takim czymś, więc myśle, że powinienem poczuć troche to.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zapewne jakąś różnice odczujesz, lecz szału nie będzie, bo cp to niemalże sam jabłczan.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Dzięki za pomoc. Sogi komu weszły to dałem ;).

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Cp polecam z jablczanem , ze wzgeldu na to ze w cp juz troche jablka jest, moge polecic sam testowalem sila i masa ladnie w gore poszly... tylko ten smakkkk cp... ale niema smakowac tylko dzialac wsumie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
A co sądzicie o Hyperfusion?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
No czytałem opinie i jednak zdecyduje się na Hyperfusion :). Dzięki za rady jeszcze raz.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa+aakg+bialkogainer

Następny temat

** WYNIKI - str.3, NABÓR FIRMY AMIX 2 osoby !! **

WHEY premium