SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co z Pudzianem?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4800

napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 1432 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14238
Czy coś wiadomo co tam słychać u naszej gwiazdy MMA? Na codzień nie siedze w MMA więc wybaczcie że wogóle wyskakuje ty z Pudzianem. Takie pytanie od lamera...coś cicho o nim ostatnio. Już sobie dał spokój z MMA? A może do walki się szykuje? Jakieś postępy poczynił?

POWERED BY ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
narazie cisza, nic niewiadomo. bynajmniej ja niewiem.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16311
You be trollin:P
cicho cicho na ksw go nie wzieli:P moze trenuje a może dał sobie spokoj

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 1432 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14238
Nie, nic z trolowania. Dlatego od razu przeprosilem ze wyskakuje z tematem. Pytam powaznie. Tak sie zaklinal i odgrazal - a teraz cisza...Albo tak ciezko trenuje albo sobie przemysla i dal spokoj...? Najdziwniejsze jest to ze nawet nic nie slychac- chocby jakiegos PRowego komunikatu w stylu "ostro trenuje biegajac nago w gorach" itp ;) Nie ale powaznie...ta cisza mnie niepokoi.

POWERED BY ...

napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 5510 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54750
Doszły mnie słuchy że ma walczyć na gali moosin w najbliższym czasie. Bardzo prawdopodobne że z Hong man choiem(nie wiem czy dobrze napisałem). A następnie na ksw 16.

Ale wiadomo to takie gdybanie, wszystko się jeszcze dziesięć razy zmieni.
Miejmy nadzieje że ostro trenuje i pokaże coś ciekawego w następnej walce
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16311
hong man go rozniesie XD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11585

Pacjent17

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1698
Wiele się mówiło z kim ma walczyc, na tym się skończyło. Z James`em Thompsonem też niewypał.
Na 90% zawalczy na Moosin.

Z dnia na dzień nieustannie wzrasta liczba osób, które mogą pocałowac mnie w d**e ;]

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14465
Mariusz teraz ostro trenuje. Kupił nawet oktagon do domu!! Też słyszałem o moosin. Głównym celem tej organizacji jest doprowadzenie do walki Pudzian-Kimbo. Ale na razie jeszcze z kimś ma walczyć.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13048
Mam nadzieje że trenuje stójkę bo jak widzę jego cepy "sierpy" to aż mi się nóż w kieszeni otwiera
swoją drogą też gdzieś czytałam, że niby ostro trenuje.

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7924
Ja zbyt wielu "cepów" w jego krótkiej karierze nie widziałem...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mma prosze o pomoc

Następny temat

King’s of Kombat: Paweł Słowiński vs. Carter Williams Video

Podciąganie nóg na drążku w zwisie Podciąganie nóg na drążku w zwisie Jagody goji - opinie i przepisy Jagody goji - opinie i przepisy Joanna Ucińska - ocena sylwetki Joanna Ucińska - ocena sylwetki ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty