SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wszamać po treningu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1356
Cześć. Czytałem na tym forum, że po odrazu po treningu najlepiej zjeść węglowodany proste? Co jest takimi węglowodanami prostymi? Czy np. krążki ryżowe z dżemem bądź też z miodem są dobre + szklanka wody z 2 łyzeczkami miodu?
Jeśli się myle to prosze oczywiście o poprawkę :)
(Jeśli to ma w czymś pomóc to chodzi mi o nabranie masy)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Ale rozumiem, ze dziennie? Bo ja rozpuszczam bialko w mleku i dodaje kakao, bo z woda to nie daje rady przelknac :> I w sumie to wypijam 0,8-1 litra mleka dziennie a to dodatkowe 32 gramy bialka (w przypadku tego mleka)

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
proste zeby uzupełnic glikogen w mieśniach :
Carbo/glukoza/wafleryzwe/miod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jw.

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
j.w j.w :]

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1356
dzięki bardzo :)
a co po tym posiłku, białko czy się nie myle :> ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Najlepiej węgle proste od razu z białkiem, po godzinie ww o niskim ig też z białkiem ale już lepiej wolnowchłanialnym

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1356
wolnowchłanialne białka to co np? ryż, makaron, ser, szynka, kurczak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ryż/makaron wolnowchłanialnym białkie
to są węglowodany prosze ciebie


wolno wchłanialne białka to Ser Twarogowy chudy , jajka , makrelka

szybko wchłanialne to wszelkiego typu mięsa oraz rybki

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1356
heh, nom moj błąd :P
a ser żółty, tuńczyk może być?

np mleko? to raczej już szybkowchłanialne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
ser zolty za tlusty
tuna OK
z mlekiem ostroznie

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Przepraszam, moze troche zmieniam temat, ale odpowiedzi na poczatkowe pytanie juz udzielono, wiec przy okazji chcialby zapytac (np.Marcineckiego) o co chodzi z tym mlekiem? Ktos na SFD napisal mi kiedys, ze mleko nie jest dobrum zrodlem bialka dla kulturysty, czemu? a dla kogo jest dobre?

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za długi trening = spalanie mięcha %-) - pytanie -

Następny temat

Ocen Diete

WHEY premium