SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to może być??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Siemka, mam takie pytanie dotyczące kolan. Od pewnego czasu, bolą mnie kolana (znaczy mniej więcej w tym miejscu jak kończy się taka kość pod kolanem). Bolą mnie przy takich czynnościach jak przysiady, czasami przy wychodzeniu na schodzy a czasami przy bieganiu itd. myślę, że to jest ta martwica kości czy jak to tam się zwie, ale jest jedna rzecz która bardzo, bardzo mnie denerwuje. Moja starsza siostra miała kiedyś jakąś taką chorobę z kolanami, że musiała skończyć ze sportem i ona kiedyś mówiła, że właśnie w tym miejscu ją bolało. Może to dziedziczne czy tam jeden pieron wie. Jutro albo w środę rodzicie idą zarejestrować mnie do sportowego (badania już porobione zlecone przez lekarza rodzinnego i są w porządku). Wiem, że po wizycie to sie wyjaśni ale wolałem tu spytać i mniej więcej dowiedzieć się czego mogę się spodziewać. Z góry dzięki!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
mozliwa martwica kosci (mam cos podonego) pol roku szfajfusa mialem w gipsie teraz juz tak nie boli ale co najlepsze- boli przy biegach a przy przysiadach na silce nic

Zmieniony przez - kubabagi w dniu 2008-10-12 23:34:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka maszynke do golenia polecacie??

Następny temat

Ból kolana

WHEY premium