SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co takiego się stało?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Cześć, opisze co mi obecnie dolega. Mam nadzieje, że macie jakieś pomysły.

Przez 1 tydzień miałem męczacy kaszel. Po 7 dniach kasłania zaczeła mnie boleć dość mocno głowa podczas kaszlu. Wtedy 2 razy lekko mi się zawróciło w głowie - to miało miejsce 4 dni temu.

Następnie przez ostatnie 4 dni po tym bólu głowy od kaszlu mam następujące objawy:

-Jak ruszam dynamicznie głową, albo szybko zmieniam pozycje ciała, to mam wrażenie, jakby obraz lekko "nie nadążął" za głową i jak się zatrzymam głową po szybkim ruchu, to jakby tak się "normuje"
-Mniejsze są te objawy na świerzym powietrzu
-Mam czasem uczucie jakby ktoś albo lekko mi ściskał głowe, albo tak palcami dotykał. Szczególnie mam takie uczucie podczas ruszania głową

Byłem u internisty, który przepisał: Bestaserc i Modafen i powiedział, że powinno ustąpić, ale jak narazie 4 dzień i jest tak samo.

Byłem u neurologa prywatnie i wg. tych wszystkich badań, które były robione w gabinecie było ok.

Neurolog powiedział, że może być uszkodzone naczynia krwionośne mózgu pod wpływem ciśnienia od kaszlu, a także pani doktór zaleciła:

-prześwietlenie kręgosłupa szyjnego - wyszło, że mam lordoze, a kręgi ok
-konsultacje okulistyczną - okulista powiedział, że wszystko jest ok
-konsultacje laryngologiczną - laryngolog powiedział, że może to być podrażnienie błędnika po infekcji i przepisał skierowanie na badanie błędnika, gdzie się wlewa wode do uszu, ale czytałem, że nie jest to za przyjemne badanie i narazie nie zrobiłem tego
-przepisała skierowanie na rezonans, ale tego jeszcze nie zrobiłem.

Jak uważacie, co to może być? Co jest przyczyną? Czy to samo przejdzie? Miał ktoś coś podobnego?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jak masz dawkować Beta?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
3 razy dziennie po 1 tabletce (8 mg.). Biore już 3 dzień dzisiaj i nie przechodzi.

Troche mnie to zaczyna martwić. Masz jakieś pomysły na podstawie tego, jakie są moje odczucia i przebiegi badań/wizyt?

Jak masz jakieś pytania, jakie kolwiek, którę pomogą Ci w obraniu toku myślenia, to wal, na wszystko odpowiem.

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2009-02-07 20:33:27

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
-prześwietlenie kręgosłupa szyjnego - wyszło, że mam lordoze, a kręgi ok

Chciałabym tylko zauważyć, że każdy człowiek ma lordozę szyjną... zachowaną, pogłębioną lub spłyconą.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
mam napisane na badaniu, że jest to fizjologicznie spłycona lordoza

Chciałbym dodać, że podczas gdy głośno słucham muzyki z wieży, która jest blisko mnie, to po kilku minutach zaczyna mnie boleć głowa, a wcześniej nic podobnego nie miało miejsca nawet po słuchaniu przez kilka godzin muzyki o tym samej głośności i z takiego samego bliska.

Prosze o sugestie.

P.S. czy ze skierowaniem na rezonans od prywatnego neurologa moge się zapisać na rezonans państwowo?

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2009-02-08 14:27:48

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Prywatnie = płacisz,
Na NFZ = kolejnka (długa pewnie),

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
czyli nie moge się zapisać na NFZ na rezonans ze skierowaniem od prywaciarza?

Krzykacz, co powiesz na podstawie tego, co tutaj napisałem?

Zaczyna mnie to przerażać lekko. Dodam, że zrobiłem sobie przerwe od treningu i już się niecierpliwie, kiedy będe mógł wrócić, a już tydzień to trwa..

Dodam, że jak gadam z kimś przez telefon i ktoś głośniej mówi, to mnie głowa boli, tak samo jak jade autem dłużej po lekkich dołach, a wcześniej tak nie miałem. To oznaka błędnika?

Da się to leczyć antybiotykiem w domu?

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2009-02-09 13:36:27

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki USG wątpliwość

Następny temat

Ból (Ściegna Pod Kolanem) Przy Zginaniu

WHEY premium