SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o tym sprzęcie ?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Chodzi mi o taką ławkę - http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/89

Pamiętam że kiedyś dawno temu Chuck Norris reklamował coś takiego w telezakupach mango
Wydaje się ciekawa - sporo możliwości na różne partie do treningu z ciężarem własnego ciała. Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego sprzętu.
Wiem że nie ma nic lepszego niż wolne ciężary no ale full osprzęt zajmuje kupę miejsca.

Chciałbym od razu zapytać kogoś z firmy Kelton czy ta ławka ma możliwość regulacji kąta czy ma tylko jedno stałe ustawienie ?

Z góry dzięki
pozdro

[EDIT] Znalazłem reklamę z Chuckiem :D



Zmieniony przez - fsl w dniu 2009-05-05 17:09:19

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
według mnie to strata pieniędzy...no chyba że masz ich sporo to możesz się bawic na takim czymś, ale ćwiczenia na wolnych ciężarach są lepsze(np. te niby wyciskanie francuskie co na początku filmiku robi) już nie lepiej robić zwykłego francuza ze sztangą?


Pozdrawiam Arni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1946
fsl: Ta ławka ma tylko jedno stałe ustawienie
POzdrawiam
Ewa z Kelton

Ewa Lasota - Specjalista ds.sprzedaży. Skontaktuj się ze mną
tel: 609490896
gg: 3515016
e-mail: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

silownia z allegro

Następny temat

Przysiady i barki : Co wybrac ?

WHEY premium