logo
zamknij zamknij

Co robić z tą sylwetką (skinny fat)

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 617

0 5 0
napisał(a)
Rogalczi
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 15 lat Na forum 221 dni Przeczytanych tematów 242
Witam... Nawet nie chce mi się zasłaniać mojej brzydkiej mordy bo nie ma sensu, a ja już naprawdę jestem rozdarty... Nie wiem co robić, co jedna osoba to inna opinia, jedni mówią zetnij do 10-9% bf, inni masuj, jeszcze inni rekompozycja, wiadomo zbliżają się wakacje chce jakoś ogarnąć te sylwetkę na ten okres po wakacjach będzie myślało się dalej co robić, ale nie wiem czy ciąć i się wysuszyć czy jednak masować, jak nabiore masy to jakoś to będzie ładniej wyglądało... Od okolo miesiąca byłem na nadwyżce kalorycznej (3600kalorii) i przybyło ok 3 kilo i jakoś nie zalało bo obwody w okolicy poniżej pępka jak było 83-4 tak jest nadal taka sama wartość. Chciałbym żeby ktoś mnie w końcu ukierunkował...
Waga: 81 z hakiem
Wzrost: 181cm
Obwód bicepsa: 35
Obwód brzucha poniżej pępka: 84

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Yurati
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 19 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 27519
Moim zdaniem tutaj nie ma co się zastanawiać tylko masować, nie ma za duzo mięsa, więc taka wycinka jest bez sensu...

Ale poczekaj jeszcze na opinię innych :)
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4122 Napisanych postów 129809 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 586268
jw zdecydowanie buduj mieśnie, powoli, bez stresu
bo gruby to ty nie jestes, sporo pracy przed Tobą, ale jak sie chce to mozna zdzialac naprawde duzo
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 594 Napisanych postów 33525 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234456
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1092 Napisanych postów 41532 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371756
jak koledzy wyzej , zdecydowanie masa
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 6285 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 92778
Jeśli dołożysz trochę mięsa sylwetka się o wiele zmieni, śmiało
1
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 594 Napisanych postów 33525 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234456
wrzuc tez swoje odzywianie i trening do sprawdzenia jak już się tutaj pojawiłeś z problemem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze zrzuceniem tkanki tłusczowej z rak oraz brzucha mimo utracie kg na wadze

Następny temat

Street Workout a zdrowe stawy.

Jajka z chorizo, czerwoną fasolą i papryką

Dlaczego kobiety ciągle narzekają na swoje ciała?

Trening na czczo?

Czy wliczać kalorie z warzyw?

Małgorzata Mączyńska na wakacjach!

Domowa czekolada z dodatkami

Złota Para znów na scenie!

Mistrzyni na zwolnieniu!