SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co powinien zawierać dobry spalacz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1793
witam,

Przeglądam forum i próbuję wybrać "najlepszy" spalacz dla siebie...
W ofercie sklepu jest ich naprawdę dużo- zatem jak oddzielić ziarno od plew? Jak wybrać ten najlepszy? Jakie substancje powinien zawierać?


PS. uprzedzając pytania- dietę mam, efekt redukcji widoczny, potrzebuję dobrego wsparcia w końcówce (na zawody się nie wybieram :) )

Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1793
przyznam,że kusiło mnie coś z yohą, ale skoro "odradzacie", to wybiorę któryś z tej dwójki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
brałeś już coś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1793
Therm Line :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis556.html
z tym ze w redukcji bd potrzebna dieta i jakieś aeroby bez tego żaden spalacz nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1793
dieta jest, trening jest, aeroby też :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
no to powinno byc dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Scorch, Revex np, jaki masz BF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1793
z tym BF to mam kłopot- obiektywnie to należałoby zmierzyć, a na oko...nie mam pojęcia, ale mam nadzieję ,że max 20% (może ciut poniżej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Jeśli 20 % to myśle że to raczej nie końcówka jak pisałeś w toim wypadku :) przy takim BF to nie brał bym sie za spalacze bo szkoda kasy przy diecie i aero powinno leciec spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dokładnie jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1793
a przy jakim BF należy myśleć o wspomaganiu? jednocyfrowy to raczej mi nie grozi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie?

Następny temat

Przyrost masy miesniowej

WHEY premium