SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co poradzicie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1144

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Witam, ma już 30 na karku zacząłem ćwiczyć jakieś 6 miesięcy temu zrzuciłem ok 20-23 kg waże 100 ćwiczę 3 x w tyg (siłowy + aeroby+ brzuch) mam dobrze ułożony trening i do tej pory jechałem tylko na fatburnerach teraz jak na razie wszystko staneło i waga i efekty. Pomyślałem żeby się jakoś wspomóc. Co możecie polecić aby spalić resztę tłuszczu oraz powiększyć to co udało mi się wyżeźbić. Dzięki za porady. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
jeżeli nie stosowałeś jeszcze tego to zwiększ ilość białka w diecie bo to jest najlepszy napędzacz metabolizmu którego żaden fat burner ci nie da!
napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6008 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38237
moze troche regeneracji..reorganizacja diety..i treningu..ploos spalacze /jesli nie masz problemoow ze zdrowiem/ te na efedrynie..
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
efedrynę ci raczej odradzam bo je możesz mieć!
napisał(a)
Początkujący
tzn polecali mi ECA + fenuplast + glutamina co o tym myslicie
napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6008 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38237
wywal fenooplast i glootamine..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17159
racja zostaw samo ECA

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

napisał(a)
Ekspert
eca też wywal jeżeli ci życie miłe!
napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
nie przesadzaj...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17159
hehehe meteor o jezu

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

napisał(a)
Początkujący
Ja wiem że najlepiej nic nie brać ale hmmm jak widzę to więcej się sprzeczacie niż doradzacie ;) a po takim boju ma się jeszcze większy zament :) pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy spadek?

Następny temat

Odżywki na spalenie tluszczu

Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje! Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje! 5 powodów kontuzji barków 5 powodów kontuzji barków 3 sposoby na naprawę barków 3 sposoby na naprawę barków Te suplementy działają nawet jak nie trenujesz Te suplementy działają nawet jak nie trenujesz IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! 20 najbardziej muskularnych aktorów 20 najbardziej muskularnych aktorów Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP