SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co po podstawowym FBW Traktora

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2627
Witam, sprawa wygląda tak:
z kumplami już drugi miesiąc ciśniemy takim podstawowym FBW Traktora.
3x12powtórzen
Przysiad
RDL
Wyciskanie sztangi Leżąc
Wiosłowanie nachwytem
Wyciskanie Hantli
drążek podchwyt

Po pierwszym miesiącu np. w rdl +20kg, klata troche słabo mi idzie co mnie denerwuje. Jemy i śpimy dobrze.
Chciał bym na "zaś" zrobić nowy plan szczególnie dlatego, że odkąd ćwiczymy w 3 i tak każdy po każdym ćwiczy to nam sie przerwy między seriami wydłużaja i jest to sporo więcej niż 90 sek i cos z tym zrobić trzeba ;]
Na kolejny plan, ktory chcial bym za jakies 4 tyg zacząć upatrzyłem sobie takie cos: http://www.sfd.pl/Split_partia_2x_tydzień-t484464-s3.html / http://www.sfd.pl/SPLIT_do_oceny.-t466560.html

zaraz mnie "postawicie do pionu", także czekam :D

Zmieniony przez - raden123 w dniu 2012-03-22 21:46:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 7409 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39811
narazie nie podales zadnych konkretow.

wypis z pierwszych oraz ostatnich 3 sesji-dokladny,wszystkich cwiczen.

robienie w trojke akurat zapewnia optymalne tempo,wiec nie wiem,czemu siejesz zamet.

klata troche slabo idzie - tzn?
technika kuleje

"live and die in the squat rack"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 280 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5646
Przy maksach nawet w 4 da rade zdążyć jak nikt sie nie obija ze zmianą ciężarów. Dojdziecie do wyższych obciążen to sami zoabczycie :) Co do przyrostów - wszystkie mięśnie rosną proporcjonalnie - nogi plecy najwięcej potem klata itd. Wieksza partia wiekszy przyrost. Budujecie PRAWIDŁOWĄ sylwetkę a nie sylwetkę boćka (duża klata mała reszta) Jesteście na dobrej drodze - nie poddawajcie sie i nie zmieniajcie póki idzie wszystko do przodu

On steroids:
There are no shortcuts. The fact that a shortcut is important to you means that you are a pussy. M. Rippetoe
Definicja treningów:
http://startingstrength.wikia.com/wiki/Starting_Strength_Wiki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA,MASA,MASA 17 latek

Następny temat

PLAN TRENINGOWY (redukcyjny)

Trener personalny  Drew Manning  i jego 30kg nadwagi Trener personalny Drew Manning i jego 30kg nadwagi Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Co osłabia wchłanianie żelaza? Co osłabia wchłanianie żelaza? Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Dlaczego trening nie przynosi efektów? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady 9 wskazówek na masę dla ektomorfika 9 wskazówek na masę dla ektomorfika