logo
zamknij zamknij

Co na zakwasy?

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27758

0 5 0
napisał(a)
going_mad
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Zadaję to pytanie bo wiem, że jest to powszechny problem i każdemu z nas czasami się zdarza dostać zakwasy po przerwie od ćwiczeń. Ja mam siedzącą pracę i miałam dość długą przerwę od regularnych ćwiczeń. Myślałam o zakupie Dermentolu - żalu chłodzącego, który polecił mi znajomy. Jemu pomógł z siniakami. Co wy stosujecie?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Krzychu79
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1342 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 126441
Mój najbardziej sprawdzony sposób to masaż. Mechanicznie usuwa toksyny i po zakwasach. Ale to tylko dla osób biorących go regularnie. Po pierwszym masażu będziesz miał też zakwasy jak po treningu bo to w końcu bierny trening. Z prostszych metod to maści miejscowo drażniące. Ja wcieram neo-capsiderm. Powoduje miejscowe przekrwienie. Większa cyrkulacja krwi doskonale usuwa zakwasy.
napisał(a)
man1ek93
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2553 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15955
Polewaj ciało na przemian zimną i ciepłą wodą, podobno pomaga.
napisał(a)
sowiszon
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6229
mi pomaga tylko trening na zakwasy.
napisał(a)
bercikk5
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4980 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20260
nie pekaj zakwasy da sie przyzyc
a jak nie da sie to kup BCAA

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

napisał(a)
going_mad
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
W moim przypadku przy zakwasach raczej nie ma mowy o żadnym treningu. Ale bercikk5 masz po części rację, jak nie pomoże to też dam radę, przeboleję;)
napisał(a)
koksmox
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2237 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33839
po pozadnej rozgrzewce nie bedziesz ich czul..
"Polewaj ciało na przemian zimną i ciepłą wodą, podobno pomaga." fakt trochę pomaga ale trzeba to robic drastycznie. Robilem tak za czasow trenowania muay thai...
napisał(a)
gothmori09
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3157 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30961
Tez mialem zakwasy po tygodniowej przerwie. Trzeba zrobic sobie taki luzny trening, nie rzucac sie od razu na gleboka wode.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

napisał(a)
Precedens
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1276 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14359
sauna pomaga, basen

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

napisał(a)
Herek92
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7179 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28139
a ja tam lubiue zakwasy.. wstajesz, nie mozesz się ruszać, nie mozesz wyprostować nogi.. ahhhh to jest to
1

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Misieq1993
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 623
ja popieram Herka ;) jak masz zakwasy to wiesz ze cos robiles :) mi pomaga nawet kapiel w goracej wodzie ;) a bcaa i carbo razem jak bralem to zakwasow nie bylo takze tez mozesz sprobowac ;)

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na
krytykę innych."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robie siłownia -dom - pytanie

Następny temat

muzyka ze sluchawek podczas cw

Dlaczego trudno ukształtować pośladki?

Zalety odżywki białkowej

Jagienka Kamińska wzięła ślub!

Jak ważne jest rozciąganie?

Julia Fusiecka - ocena sylwetki

Leksykon suplementacji: kreatyna

Jakie badania warto wykonać przechodząc na redukcję?

Muffinki z ciecierzycą i czeresniami