logo
zamknij zamknij

Co na zahamowanie apetytu ?

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4462

0 5 0
napisał(a)
Fadi
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 938
Czesc

Pewnie powiecie ,że znowu ten sam wałkowany temat, ale może tym razem będzie choć trochę inny. Mianowicie chciałem zapytać co na dzien dzisiejszy mozna kupic na rynku w stylu starej Thermy Pro lub Efedryny Arsana na zahamowanie apetytu .Nie mam niestety tak mocnej psychiki i tylko chemia moze mi pomoc. Robie aero ,ciezko trenuje ,ale to cholerne podjadanie - to by sie bułke zjadło ,to pizze ,to czekolade. To ciasto ,sok ,colę .Kiedys jak brałem Therme było ok ,jadłem mało i się kontrolowałem ,bez takich wlasnie extremalnych supli jest jednak ciężko.

Slyszalem ,ze dobry jest Viper Dymatize, Killer Bee's itd . Co wybrac ?? Jak oszukac zarlocznosc ???

Help me
1

Fadi

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
etobzyk
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8710
fajke zapal

VeB!!

napisał(a)
Amentoris
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 22970 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 171649
Pić duże ilości wody co powstrzyma w pewny sensie łaknienie, ale przede wszystkim nie być pi*dą i jeść to co należy.
1

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

napisał(a)
polok87
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9873
chrom w jakimś tam stopniu
napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1408 Napisanych postów 35562 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150755
hamowac apetyt mozna odpowiednia kompozycja posiłków. Temat szeroki, ale warto w skrocie wsponiec o pokarmach które mocno syca, jak np jajka, migdały, wysokoresztkowe produkty zbożowe, niektóre cytrusy (grejfrut np), wazne by w diecie bylyduze ilosci warzyw. POsilki powinne byc regularne, a przede wszystkim - nie mozna schodzic z bilansem zbyt nisko.

Z supli: blonniki, teoretycznie hrom i diet control treca, preparaty z hoodią
napisał(a)
Danieloo
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11508
diet kontrol i blonnik kolego sprobuj
napisał(a)
KOTC
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19536
Albo na receptę, ale tego bym nie polecał.

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystko jest tylko supli brak, warto inwestować?

Następny temat

Suplementy i odżywki

4 suplementy wspomagające walkę z trądzikiem

"Szał sterydowy" oraz "sterydy zabiły mojego syna". Fakty i mity

Musli - porównanie okiem dietetyka

Rozciąganie i rolowanie - jak to robić żeby sobie nie zaszkodzić?

Ćwiczenia pomocnicze do przysiadu

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia

09-10.09.2017 GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - WYNIKI

Śmierci i kontuzje w sporcie