SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na wybity bark

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Wczoraj znów odnowił mi się lekko wybity wiele lat temu bark. Co jakis czas tak mam, wtedy nie mogę do konca podnieść lewej ręki do góry. Macie tak, jak to leczyć - ale nie dawajcie rad typu: idź do konowała, bo kiedyś poszły mi mięśnie podtrzymujące dolny kręgosłup i specjalista sportowy ze skry skasował 2 stówy po czym powiedział, że trzeba z tym żyć albo położyć się do łóżka bez ruchu total na dwa tygodnie... (a samo mi w końcu przeszło :) ) Tak więc dawajcie rady, ale konkretne :D
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Od tego jest lekarz
Też mam podobny problem dlatego na siłowni ograniczam pewne ćwiczenia i zastępuje je czymś innym. Jak masz nawykowe zwichniecie stawu barkowego to raczej bez zabiegu się nie obejdzie

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Mam to samo i jestem ciekaw czy ktoś coś ciekawego poradzi. Z własnego doświadczenia wiem że to jest prze***ana sprawa bo ciągle się to odnawia, osobiście to tylko czekam za samoistną poprawę.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Podobno są tu fachowcy... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie w tym dziale- dzial zdrowie jak bys nie zauwazyl

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1040
fachowcy jesli chdzi o sprawy siłowni typu trening, odzywianie itp... a nie w dziedzinie leczenia i medycyny ! pojdz do jakiegos lekarza.. moze on cos bedzie na ten temat wiedział..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja mia łem wybity bark- cięzka sprawa.

przez tydzien nie mogłem prawą ręką nawet złapać szklanki.

do lekarza nie poszedłem- samo przeszko ale żałuję teraz.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 451
Ben-Gay
30 minut przed Treningiem i na noc

MASZ FACHOWCA
ja mialem to samo z barkiem ta masć jes zaje.... aha i przed karzdym treningiem 15 minut rozgrzewac ten bark lekkim ciezarem
POLECAM!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/temat280905/

idź w**** z takim fachowcem

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-08-25 23:38:52

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 451
Koniu 151 mowie ci tez tak mialem z barkiem naprawde pomaga mi przeszlo mam juz 5 miesiecy spokoju a z barkiem mialem klopoty przez 1,5 miesiaca wiec wiem cos o ty.bo co pujdziesz do lekarza i co on ci zrobi nastawi????to jeszcze gorzej prze***ane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
chodzi mi o to raczej ze nazywasz sie fachwcem, a fachowiec ma raczej bardziej rozlegla wiedze niz Twoja, ktora ogranicza sie do znajomoci jakiejsc masci, ale bez spamu

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 451
to z fachowcem to zart:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie w Janowie

Następny temat

ekhem ekhem.... :->

WHEY premium