SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co na syfy- 85% znika

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8985

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4434
Otoz niedawno poszedlem do lekarza z wypryskami na twarzy i szyi.
Z gory mowie ze wszystkie inne gowienka na mnie nie dzialaja zadne tam kremy itp.
Wiec lekarz zapisal mi taki plyn na recepte. Jest on robiony w aptece po doniesieniu recepty. Jest to mieszanka spirytusu z antybiotykiem. Kosztuje 5zl i ma miesieczna waznosc. Efekty sa naprawde niesamowite jak za ta cene dla mnie nie ma nic lepszego. Zwreszta moi kumple tez dostali od naszej milej pani doktor recpete na ten plyn i rowniez sa bardzo zadowoleni. Wiec jesli macie z tym problem np po braniu koksow czesto wychodza to polecam !

Familly Mafiozas...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2398 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43423
jak bedziesz tak mily i podasz dokladny sklad (jest na recepcie) to dostaniesz soga

me,myself and steroids

www.mwk-chelm.eu 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3487 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31473
dokladnie, poprosimy o sklad - rezetelny

Zmieniony przez - Mariusz987 w dniu 2006-08-25 22:20:02

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4434
zaraz zapodam zdjecie recepty bo sie rozczytac nie moge

Familly Mafiozas...

napisał(a)
Początkujący
http://img247.imageshack.us/my.php?image=obrazkl7.jpg
ok macie link to naprawde dziala.

Familly Mafiozas...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1216 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12943
w ****e ja tego nierozczytam ale łap soga

Jeżeli pomogłem , daj sog'a

www.pajacyk.pl 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2398 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43423
nie moge doczytac wszystkiego ale na piewrszym miejscu jest detreomycyna - antybiotyk, nastepnego nie moge rozczytac, potem aulan czyli rumianek,kolejny jest zinci costam pewnie jakis roztwor cynku, dlaej nie wiem

edit: lap soga

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2006-08-25 22:33:12

me,myself and steroids

www.mwk-chelm.eu 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19686
biore to samo :) jak znajde kartke z butelki to dam skana moze cos wyczytacie (jest tu grafolog ? )

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

napisał(a)
Początkujący
nie zdazylem edytowac jeszcze raz, oczywicie azulan a nie aulan

me,myself and steroids

www.mwk-chelm.eu 

napisał(a)
Początkujący
kuba1989- i jak dziala to na ciebie?

Familly Mafiozas...

napisał(a)
Początkujący
http://img247.imageshack.us/img247/4162/obraz001iu2.jpg
macie tez djecie z butelki lekko nie wyszlo ale mozr rozczytacie cos wiecej

Familly Mafiozas...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol + Izotreonina

Następny temat

Deca + teśc + winstrol

Fani będą mieli wpływ na wynik Mr. Olympia! Fani będą mieli wpływ na wynik Mr. Olympia! Większy przekrój gryfu sposobem na ból stawów Większy przekrój gryfu sposobem na ból stawów Marta Górzyńska - ocena sylwetki Marta Górzyńska - ocena sylwetki Schab duszony Schab duszony Trening, mleko i leucyna - idealna kombinacja na przyrost mięśni Trening, mleko i leucyna - idealna kombinacja na przyrost mięśni Amy Leigh–Quine - odrzucona przez agencje modelek, postanowiła zostać fitnesską Amy Leigh–Quine - odrzucona przez agencje modelek, postanowiła zostać fitnesską Niezapomniany weekend dla Darii i Ady Niezapomniany weekend dla Darii i Ady Jak pokonać uzależnienie od cukru? Jak pokonać uzależnienie od cukru?