SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na poczatek...???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam wszystkich,
Celem tego postu jest poinformowanie mnie co najlepiej zacząć brać, aby dale mi najlepsze rezultaty.
A wiec od poczatku
Ważę 56 kg
Wzrost 176 cm
Wiek 19 lat
Ogólnie jestem chudy ;/, ale każdy wie ze waga to nie wszystko. Bo siłę mam na klatkę cisnę 86 kg (rekord) :D
Ogólnie nie ćwiczę (raz ćwiczyłem ale to było z 1,5 roku temu i to przez 3 mies.) teraz chce zacząć znowu ćwiczyć. I do tego przybrać na masie. Oraz pozostać przy dobrej rzeźbie oraz chcę duży przyrost siły. Wiem, że nie wszystko jest od razu. Nigdy nic nie brałem i nie wiem co jest dobre.
Dzięki za info dla mnie. Czekam na odpowiedzi. Chcę wiedzieć jakie produkty polecacie(producent/ produkt dokładny) Jak zapomniałem o czymś proszę pisać.
Myślałem o białku i kreatynie. No oczywiście dochodzą produkty białkowe co dziennie jem serki/ser biały itp oraz pije mleko. nieraz po mleku mam skutki uboczne(haha), ale mniejsza z tym. witamin też mi nie brak ale myślałem ze tez coś kupię. Mimo to, że tyle białka jem to nic na masę mi się nie przybiera. Mam duża przemianę materii, ponad najwyższą. (mała/normalna/wyższa/najwyższa) Taka podziałka haha.
Na razie chcę zakupić sobie zestaw do około 500 zł
THX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7928
kazdy ci powie ze przez minimum 3 miechy zero supli
Kasa w bloto narazie cwicz na sucho i uloz diete to podstawa o bialku czy gaineze mozesz pomyslec jak masz juz diete te odzywki ci uzupelnia ewentualne braki. Co do kreatyny radzil bym za pol roku kase wydaj na jedzenie pozadne przyda ci sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Bo duża ilość białka nic Ci nie da gdyż przy dużej ilości węglowodanów tylko pewna ilośc białka jest wstanie sie przyswoic a reszta znika :P takie czary mary xD a tak na powaznie wystarczy Ci 2 g białka na kg masy możesz troche wiecej ale nie za dużo i z 6 - 7 g ww na kg masy wtedy to całe białko bedzie ładnie przyswajalne i najlepiej cała ilosc bialka rozdziel n po równo na wszystkie posilki wtedy przy treningu masa Ci pójdzie w góre. Najlepiej ułóż diete i sie zobaczy co i jak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łopatka wieprzowa

Następny temat

Apetyt - lato

WHEY premium