SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na piekace oczy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Pieka mnie oczy.. Ogolnie czuje sie jakbym byl w jakims amoku caly czas, do tego zmeczenie. No wrocmy do tych oczu, czy jest cos na piekace oczy? Dodam ze nie lzawia mi raczej hm
Danke

Edit : Dodam ze nie mam ich zaczerwienionych czy cos.. Po prostu mnie pieka :)

Zmieniony przez - MotyW w dniu 2004-06-23 17:14:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 137
Nie nazwałbym tego lekami, ale możesz sobie kupić tabletki, jakiś suplement z luteiną, a najlepiej jeszcze z kwasami omega-3, bo organizm ich nie produkuje, a na oczy działają dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
może spawałeś bez maski? za dużo przy kompie siedzisz? przemęczenie?

rózne mogą być przyczyny mój wójek cierpi np na niewydolność gruczołów łzowych i musi zakraplac sobie krople.

domowy sposób na piekące oczy to okłady z ziemniaków, a w aptece można zakupić krople tzw "sztuczne łzy" nie wiem jak to sie fachowo nazywa
mówisz że jesteś w amoku jak to rozumieć?

nie wachaj się udać do lekarza z oczami nie ma żartów
pozdrawiam

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
******le, nie ide juz do zadnych lekarzy. konowalow ******lonych tylko spotykam, sprobuje z ziemniakami, ja knie to pojde do apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ty głupi ***** dostań sie na Akademie i skończ medycyne konowale, ****a tylko jazdę umieją robic z lekarzami a nie wiedzą pały ile zdrowia i poswięcenia ten zawód kosztuje ****a
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
no Bahamut widzę że silnie działa u ciebie mechanizm wpływu grup znaczących. odkąd postanowiłeś zdawać na medycynę silnie się identyfikujesz z tą grupą zawodową.
ale to dobrze ja odkąt poszłem na wf tez zacząłem się identyfikować z nauczycielami

pozdrowiam.

nie internet chłopie ale książka i zakuwaj tę chemię


Zmieniony przez - Rohan w dniu 2004-06-23 20:59:17

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
PRzegiołem ale sie w****iłem bo juz nie pierwszy raz mi tu lekarzy obrażają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
no często sami są sobie winni ale każdy medal ma dwie strony. pacjenci często lekceważą lekarzy więc ciężko się spodziewać aby lekarze szanowali takich pacjentów.

ja tam mam miłe doświadczenia; do wszystkich staram się byc miłym, to i inni sa mili dla mnie (trzecia zasada termodynamiki

Zmieniony przez - Rohan w dniu 2004-06-23 21:03:47

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Bahamut co proponuje :
1.Kup sobie piwo
2.Popros kogos (nie mnie) (najlepiej jakas dziewczyne) zeby zrobila Ci laske
3.Obejrzyj sobie jakis relaksacyjny film

To tak na marginesie, a przechodzac do rzeczy to zapewniam Cie ze po 7 miesiacach choroby mam prawo marudzic na lekarza ktory mi w ciemno wypisal 4 antybiotyki pod rzad a widzac ze nic nie pomaga to powiedzial ze SAMO przejdzie. Patrz post przema i kosy kk.

A zreszta niepotrzebnie to pisze, arogant tWOJEGO pokroju i tak nie zrozumie ze mam dobre i pokojowe intencje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
prawda jest taka ze lekarzowi jak nie krzykniesz nie ***niesz nie wjedziesz mu przed ryj i nie powiesz TU MNIE BOLI to*****a zrobia..wiem ze nie sa jasnowidzami ale czasem zlewaja pacjentow ze az milo...wiem bo ciagle motam sie po szpitalach...:<

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Państowym sie nie dziw, BO CAŁE ŻYCIE ZAPIERRRRDALAJĄ i HHHh**A IM PŁACĄ za tą męke. Więc idz do prywatnego, zapłac i będziesz mial fachową poradę. A jak chcesz super słuzby zdrowia to najpierw dobierz sie do dupy s****ysynom z SLD na ktore głosowaliscie. Niech Miller was leczy i jego nażarte kawiorem pomioty z sejmowych ław.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
człowiek człowiekowy nie równy - w każdym zawodzie, tak więc nie ma co uogólniać że lekarze to, a inni sro. są dobrzy fachowcy i konowały i to zarówno wśród rolników, ślisarzy, nauczycieli i lekarzy.

takie życie panowie

tere - fere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiotkość stawów

Następny temat

Depresja PILNE proszę o pomoc

Wiecej