SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na obniżenie tkanki tłuszczowej ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Witam ! Jeszcze do końca marca zamierzam budować mase, jak to podczas masy odłożyło się trochę tłuszczu. Obecnie procent mojej tkanki tłuszczowej wynosi około 16%. Od kwietnia zaczynam treningi cardio i interwałowe ( juz kiedyś je trenowałem wiec nie bedzie problemu). Przygotowuje się do testów sprawnościowych do szkoły oficerskiej więc od kwietnia spędzę kilka miesięcy ukierunkowane na udoskonalenie mobliności i szybkości. Obecnie mam 174 cm wzrostu i około 76 kg wagi i trenuje według FBW. I teraz pytanie do was: Czy zmieniać w jakiś sposób trenowany przeze mnie FBW (poza dokładniem na jego koniec tradycyjnego cardio) ? I jaka dieta będzie dla mnie najlepsza ? Oraz czy będzie możliwy ciągły przyrost mięśni pomimo treningów biegowych itd ?A może jeszcze kwiecień porobić masę? Ale wtedy na redukcję zostanie mi tylko 2 miesiące czy to wystarczy ? Z góry dziękuje za odpowiedź ! Pozdrawiam :)


Zmieniony przez - arturix11 w dniu 2017-03-01 17:47:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Rozpisz fbw bo nie iwemy co w nim masz poprawić
Dieta zbilansowana
jak nadwyżka kaloryczna pokryje straty to i pomimo biegania będziesz masował
Nie wiemy ile czasu potzrebujesz na redukcje, nie wiemy jak Twój organizm będzie reagował.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
FBW mam podzielone na treningi A i B w których, podczas A trenuje po 1 ćwiczeniu na każdą partie po około 3/4 powtórzenia przy 6-12 seriach natomiast przy treningu B po około 2 ćwiczenia na każdą parie przy 2 seriach i takiej samej ilości powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
I tak to za wiele nic nie mówi, jakie cwiczenia, ciężary.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Ćwiczenia staram się zmieniać aby się za bardzo mięśnie nie przyzwyczaiły, te które się powtarzają najczęściej do wyciskanie na ławeczce płaskiej i podciąganie nachwytem. Celuje w duże ciężary czyli pod mase. Na ławeczce płaskiej na serie 8 powtórzeń wyciskam około 70kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Na nogi: najczęściej przysiad ze sztangą, Plecy: Podciąganie, wiosłowanie sztangą, Klata: wyciskanie na ławeczce płaskiej i skośnej, Barki: arnoldki, wyciskanie sztangielek nad głowe, Triceps: pompki na poręczy, prostowanie ramion na wyciągu, Biceps: uginanie ramion ze sztangą, uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym, uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Przy bf 16 % i mając w planie testy sprawnościowe, to ja bym już redukowała - bo a) bf za duży, żeby mięsnie budować, b) na redukcji osiągi wszelakie spadną, czyli redukcję należałoby skończyć zdecydowanie przed testami, wejśc na bilans zerowy i zdązyć się zregenerować. Plan treningowy oparty na spontanicznym doborze cwiczeń dla osoby początkującej, to niekoniecznie dobry pomysł.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
przed sprawnościowymi wszedłbym na wyższe zakresy i potrenował wytrzymałość, i wprowadził dynamiczne ćwiczenia np pół przysiady z wybiciem, jakiś zarzut sztangi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
W takim razie myślę, że już w tym miesiacu zaczne bieganie na dystans 1km bo zależy mi na jego wyćwiczeniu. I teraz czy biegając w dni nietreningowe i cardio po treningu na siłowni zmienić mój system treningowy FBW 3 razy w tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
biegaj tylko w nietreningowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, trening i ogromny zastój

Następny temat

trening na bombie Masa

Wiecej