SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na masę? nitro...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Witam! Mam około 300zł na zakup odżywek i zastanawiam się ciągle, co jest najlepsze na masę? Ćwiczę w sumie ze trzy lata, ale z przerwami niestety.. Mam 172cm wzrostu i 75kg wagi. Wcześniej brałem kreatynę Olimpu 1000, dwa lub trzy razy. Chciałem teraz kupić nitrobolon 2 i jeszcze coś do tego, np bcaa lub gainera, lub wszystkie 3 rzeczy... Co o tym myślicie? Jeśli możecie to podzielcie się ze mną swoimi poglądami, dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
Spoko, a za 300zł na prawde za***isty cykl, a gainer starczy CI na długo(uzupeniaj nim braki w diecie i bierz po treningu)

There's no other way to live and win- Only Fight, no rules, no mercy.
One destination- Never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Dieta.
Bez niej kasa na wydane suple = kasa w błoto.

Zmieniony przez - XbusekX w dniu 2009-01-23 17:26:42

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
a dieta jest suplementem? bo mi sie wydaje ze chyba nie...

oczywiscie, ze jesli chcesz przytyc - potrzebujesz jesc dużo, ale zamiast rozpisywć czy bawic sie w wyliczenia proponuje dokladac kalorii tak dlugo - az masa nie zacznie isc, jak zacznie isc rowniez fatu troche - to trzeba jesc troche mniej. I tak kombinujesz caly czas. Jak nic nie idziebez supli - to trzeba zwiekszyc ilosc kalorii albo jedząc wiecej, albo kupując gainerka jakiegoś.

Jak juz bdziesz mieć gainerka kup jakąs kreatyne. Jak masz kase kupuj stacki - jk nie mono. Efekty koncowe będą podobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zakladając, ze będziesz sie odzywiał >>lux<< tzn. najlepiej jak to tylko mozliwe i nie trzeba bedzie porzeznaczac na diete już kasy; musisz obliczyc jaka ilość odzywki/gainera/ chcesz kupić, a z tym co pozostanie trzeba besdzie przymierzyc sie do pozostałych supli- czesto lepiej kupic ubogi stak i dodac dość potzrebne suple jak; zma, bcaa niż wypasiony a do tego nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Dieta suplementem nie jest, ale suplement bez diety jest niczym.
Gainer wedle braków ww w diecie.
" proponuje dokladac kalorii tak dlugo - az masa nie zacznie isc, jak zacznie isc rowniez fatu troche - to trzeba jesc troche mniej. "

... oblicz zapotrzebowanie b/ww/t, dołóż 400 - 500 kcal. Jak masowac to dobrym mięchem...

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
O diecie nie wspoomniałem.. nie mam ściśle określonej, ale codziennie ryż, ser twarogowy, mleko, banany, makaron i inne produkty nabiałowe. Z tym, że jem tyle na ile mam ochotę, nie wmuszam w siebie..że im więcej tym lepiej. I dietę stosuję od niedawna kilku dni, a teraz chciałem się wspomóc odżywkami dodatkowo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no dobra, ale wiesz jaka odzywka najlepiej spasuje do diety?

narazie proponuje nic wiecej nie robić tylko ową dietę wspomagać, moze być także i odzywką... tylko czy napewno gainerem/i jakim/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
trudno jest określić czego Ci brakuje i czym to uzupełniać.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
i właśnie o to chciałem się poradzić.. trochę się napaliłem na nitro, bo czytałem o tym sporo na forum i jestem przychylnie nastawiony do tego. To dobry pomysł? a może być do tego gainer i jeszcze bcaa? no i oczywiście diety równiez będę się pilnował.. Czy lepiej nie kupować tego wszystkiego, a w zamian za to tylko gainera np? i jakiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
Do diety propounję:
za 300zł:
PVL Mutant Mass 6,8 kg za niecałe 200zł
Kreatyne mono z ultimate za jakieś 45 zł
i zostanie Ci jeszcze na ZMA jak napisali wyżej lub lepiej BCAA(albo bialko na noc z dymatize 12h)
to jak dla mnie najlepiej wydane 300zl.

There's no other way to live and win- Only Fight, no rules, no mercy.
One destination- Never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Jeżeli juz tak bardzo pragniesz to stack+ pojdeyńcza forma krety. Ja np. za 2 tyg robie cykl Storm + cm3.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska dawkowania supli

Następny temat

Najwazniejsze odzywki w sportach walki (jak najnizszym kosztem)

WHEY premium