SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na Sniadanie? Panie Janie ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Witam was moi drodzy kompani

Chciałem zapytać :

Czym moge zastąpić moje codzienne śniadanie które wygląda tak :

Płatki owsiane + mleko + orzechy włoskie + 2 jajka gotowane

Chciałbym zastąpić to gdyż:

1.Znudziło mi się jedzenie ciągle tego samego rano
2.Nie chce już pić mleka,(chociaz pije od kozy xD a nie kupowane), z powodu tego że nie powinno się pić mleka(program UWAGA itp... mnie zniechęcił)
3.Codziennie też nie będe jadł jajek (bo jeśli powiecie mi "jedz jajecznice" też nie wypali bo nie mam tyle jaj.)
4.Czym moge to wszystko zastąpić abym po tym posiłku czuł się nasycony i nie miał wzdęć ani gazów :D .

Instagram : zdrowie.odzera

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz spróbować też pizzy własnej roboty, z tym, że to posiłek LC
jajka jak do jajecznicy wlewasz na patelnie (nie mieszasz) i czekasz aż się zetnie 'w naleśnika', na to ser i szynka do mikrofali i jest pyszny posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Imo ja polecam placki/omlet. Mozes rowniez sprobowac z mikserem, owsiane + jaja ugotowane/odzywka bialkowa + orzechy, niedobre ale szybko wchodzi. Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
jeszcze jakieś propozycje ?

up^

Zmieniony przez - MrRat w dniu 2008-09-15 15:52:30

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Owsianka z jogurtem\kefirem + serek wiejski + słonecznik\orzech włoski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9502
A co myślicie o tym
Jajecznica 3 jajka + 80 g owsianych surowych + 15 ml oliwy i wszystko usmażyć na teflonie + ew cebulka i herbata do tego albo mleko?
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
mowilem ze jogurt i kefir odpada bo to syf.

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To maślanka
Jesli jajka juz CI wychodza nosem, to zjedz np. cimne pieczywo razowe/pelnoziarniste z dodatkami w postaci np. wedliny+warzywa. Kto powiedzial ze musisz jesc wiecznie jajka xd

Zawsze mozesz zrobic omlet na slodko, badz placuszki z sera bialego i marchwi:D

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2008-09-15 19:22:42

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
bo nie mam tyle jaj

ja lubie cos takiego: 4-5 jajek + fura platkow kukurydzianych. calosc oczywiscie smazymy, z keczupem ladnie wchodzi

a jesli bez jajek - jw: kanapki. z wedlina albo zoltym serem i warzywami, mozna dorzucic majonez/keczup czy co tam lubisz.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
kup musli w lidlu 5,60zl za kilogram a sklad i smak kozackie

płatki kukurydziane,płatki czejkoladowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
panowie ja na redukcji jestem nie na masie ;-
) takze powyższe produkty odpadają:D

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
na sniadanie nie zaszkodza

jak redukcja to owsiane,razowiec,otreby chodz niektorzy na sniadanie jedz cycka z ryzem/makaronem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej

Następny temat

Madre Zakupy co polecacie !!

WHEY premium