SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co muszę poprawić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Witam wszystkich! Jestem nowy na forum i chciałbym uzyskać kilka wskazówek.

Miesiąc temu rozpocząłem ćwiczenia w domu, chciałbym się dowiedzieć czy muszę zmienić ich kolejność. Chciałbym co miesiąc dodawać jedną serię. Ponadto zredukowałem dietę ale jestem na etapie ograniczenia wszystkiego co dotychczas spożywałem o 50%. Po półrocznych przygotowaniach w domu chcę zapisać się na siłownię. Jako cel obrałem sobie poprawę wyglądu sylwetki, chcę mieć lepiej zarysowane mięśnie oraz pozbyć się fałdek koło bioderek, nie są one duże ale są. Mam tzw. budowę gruszki, więc marzy mi się sylwetka w kształcie V i waga 75kg.

Moje "parametry" to:
26 lat/184cm/80kg

Mój zestaw ćwiczeń to:
1. A6W
2. Podnoszenie hantla jedną ręką, ręka wyprostowana ku dołowi, podnoszenie poprzez zginanie łokcia 2x10 powtórzeń,
3. Podnoszenie bokiem hantla jedną ręką na przemian 2x5
4. Unoszenie hantla zza pleców jedną ręką 10x2
5. Unoszenie hantla ku górze z wysokości karku 10x2
6. Podnoszenie hantla przodem 10x2
7. Pompki z uniesionymi nogami 10x2

Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się efektów po miesiącu ale sylwetka nabrała zdrowego wyglądu.

Dbajmy o swoje ciało, mamy tylko jedno!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62129
Zapisz się na siłownię,bo tym treningiem daleko nie zajedziesz.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Powiedziałeś, że chcesz wskazówek ale jakich?

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
zamiast a6w to absII
a propo to duzo tym nie zrobisz, moglbys dokupic drazek to juz cos by bylo ale jak masz w planie isc na silownie to radzilbym ci jak najszybciej to zrobic
pozdr.

Zmieniony przez - Doker777 w dniu 2007-08-16 18:06:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
podziel sobie ten plan na 3 dni w tygodniu np. poniedzialek klata+triceps itd, dobierz odp ćwiczenia (biceps,triceps 9-12 serii klatka,barki,plecy,nogi 9-12 serii.. ale te serie ŁĄCZNIE a nie jak ktoś już próbował robić na klatkę 4 ćwiczenia każde po 12 serii) i daj tu plan do sprawdzenia - najlepiej w tym poście, nie zakładaj już nowego

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po redukcji...Wyniki do oceny...Plan do oceny...

Następny temat

krzywy bark

WHEY premium