SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam zrobić żeby szybko spalić dużo tłuszczu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co mam zrobić żeby szybko spalić dużo tłuszczu?Jestem zupełnie zielony.chciałbym nieżle wyglądać i przy tym zwiększyć siłe.Wchodzi w rachubę częsty trening i jakieś środki wspomagające, przyspieszające, oraz niwelujące zakwasy? Można coś takiego kupić i jak to zażywać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Dieta i aeroby to podstawa. Poczytaj w odzywianiu posty podwieszone, uloz sobie diete i trening.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
co do maigcznych srodkow to naprawde dzialaja te oparte na efedrynie ale bez diety i arebow to szkoda zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
j/w a skoro zakwasy az tak Ci dokuczaja/przeszkadzaja to eca tymbardziej odpada, pij duzo wody, uzupełniaj wit i minerały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Przed aeorbami: ALC+ ECA ( to niezdrowe moze byc sama kofeina)+Aero2 ( dla mnie na dzień disiejszy numer jeden w wspomaganiu aeorobów)+ BCAA + 1gr witamin C przed ok 1 h

Po : glutamina + WPI +Aero2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
no tylko nie wiemy ile on ma lat a nawet gdyby był pelnoletni od eca nie warto zaczynac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
ECA nie jest takie zle jak sie wie z czym ma sie do czynienia...
Ale prawda jest taka, i podzielam kwestie Troya, bez aerobow nie warto sie tyrac..
Co do diety.. heh efka dziala na osrodkowy uklad nerwowy i daje uczucie sytosci (cos jak na amfetaminie... ale nie to zebym bral ;-P)
Napisałeś, ze zalezy ci na sile... no i w TYM wypadku odradzam ECA, bo sily to ty nie bedziesz mial w ogole po tych tabsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
odpowiedz na pytanie w tytule postu iść dział niżej i zapytać sie jak dawkuje sie i ile kosztuje sally lub clen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzięki za pomoc.Mam 27 lat prowadzę swoją firmę, ciągle jestem zestresowany, a moja dziewczyna się wkurza, że mam za duży brzuch. Kulturystą pewnie nigdy nie będe, chociaż jestem nieźle zbudowany (182cm wzrostu,118cm obw. w klacie,owiele za duży brzuch), chciałbym to wykorzystać.Nie mam czasu na nic.Jestem "nowy", zupelnie zielony w tej materii i wasze opisy niewiele mi mówią.Możecie konkretniej mi objaśnić jak trenować i jakie środki stosować.Będe wam miezmiernie wdzieczny.Wielkie, wielkie dzięki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
proponuje termal pro.ja wlasnie zamowilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Tak jak wyżej napisano dieta + aeroby ,a jesli jestes juz pełnoletni idz do dopingu i spytaj sie o clen. A tak apropo chyba normalne jest miec zakwasy pod dobrym treningu ?? przynajmniej ja lubie je miec bo czuje że cwicze ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

provit 85

Następny temat

Kreatyna przed treningiem??

WHEY premium