SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kupic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Witam
Ostatnio zacząłem trening FBW z racji tego iż nie mam dostępu do siłowni i mało czasu (praca na budowie),no i oczywiście dietę staram sie trzymać w miarę możliwości,kupiłem sobie whey protein complex 100% olimpa aby po treningu wszamac. Chciałbym aby ktoś mi doradził czy powinienem coś jeszcze sobie dokupić,może jakaś przed treningowke,witaminy czy coś????? Proszę o poradę i z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
witaj.
z informacji jakie nam podales ciezko jest dobrac jakies suple
napisz nam cos wiecej
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

kreatyne zawsze mozna sobie dodac, chyba, ze wlasnie skonczyles cykl na niej. tak samo beta alanine lub witaminy-jednak w okresie letnim staralbym sie uzupelnic diete w dobrej jakosci warzywa i owoce

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
33lata
180 wzrost
76 kg waga
Staż kilka lat z przerwami
Przez ostatni czas nie brałem żadnych supli,ostatni raz jakos w tamtym roku to było (gainer,glutamina)
Kreatyny juz dawno nie brałem i myśle ze nie chce brać na ten moment,bardziej przydałby mi sie jakiś kop przed treningiem bo po robocie jestem zajechany i czasami chce bardzo poćwiczyć ale ciało jest zmęczone i brakuje takiego bodźca. Właśnie przez ostatni czas dodałem dużo owoców i warzyw oraz orzechów rożnego rodzaju wiec myśle ze jest dobrze.
To co myślisz kolego żebym mógł dorzucić???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
objawy oktorych piszesz sugeruja, ze niestety z odzywianiem nie do konca jest dobrze, brak energii, poczuce zmeczenia, "zajechania" swiadczyc moga, ze jednak dieta wymaga dopracowania, bo organizm domaga sie energii.

co do supli na razie bym postawil na kreatyne i beta alanine
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Beta-Alanine_Endurance_Max-opis33649.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html

z suplementacji madajcymi doraznie kopa, na razie bym sie wstrzymal, gdyz maskuja one tylko problem braku sil, co pozniej sie i tak zemsci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
TomQ powiem Ci szczerze ze obojętnie co byś nie jadł to na budowie zawsze będziesz zajechany bo nie oszukujmy sie ze jest to ciężka robota (nie mowię tu o kierowniku lub wyżej),czasami są lżejsze dni ale to zadkosc,tak wiec przechodzimy do sedna i powiem ci ze jem dobrze,makaron z kurczakiem i warzywami 2xdziennie,na śniadanko płatki wieloziarniste z owocami,chlebek pełnoziarnisty z szyneczka i warzywami,na kolacyjkę chlebek z szyneczka i owoce,nie mowię tu ze w miedzy czasie owoc lub orzechy także myśle ze energii dostarczam w zupełności wystarczajaco. Wystrzegam sie żarcia śmieciowego typu pizza czy kebab. No ale to nie jest dział do sprawdzania diety tylko do supli wiec raczej z kreatyny odstąpię i wole ta beta-alanine spróbować. To jak dokupie to i te bialeczko co mam to myślisz ze wystarczy mi czy może coś jeszcze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
niestety ale często może nam sie wydawać że "jemy dobrze"

póki nie podliczysz wszystiego nie będziesz wstanie powiedzieć, czy energii dostarczasz wystarczajaco

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
jw Jeżeli jest to zmęczenie typu nie mam energii, nie chce mi sie isc na trening i jest tak cały czas to na prawie na pewno jest to wina diety - jesz mniej niż potrzebujesz pracując na budowie. Sam zeby budowac mase potrzebuje 4500 kcal przy siedzącym trybie zrycia + 4 treningi siłowe w tygodniu a jak bym miał pracować na budowie to ta liczba wzrosła by o 1000kcal minimum. Nie rozgraniczaj tak suplementów od diety bo dodaje sie je na podstawie diety i te 2 działy są ze sobą silnie powiązane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed treningiem mocna kawa
Przed snem ZMA
I dobijać kalorie
Na śniadanie mocne owsianki
W pracy zamiast marnych kanapeczek np. omlety z owocami, miodem i bakaliami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-07-23 20:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
Majonez20
TomQ powiem Ci szczerze ze obojętnie co byś nie jadł to na budowie zawsze będziesz zajechany bo nie oszukujmy sie ze jest to ciężka robota (nie mowię tu o kierowniku lub wyżej),czasami są lżejsze dni ale to zadkosc,tak wiec przechodzimy do sedna i powiem ci ze jem dobrze,makaron z kurczakiem i warzywami 2xdziennie,na śniadanko płatki wieloziarniste z owocami,chlebek pełnoziarnisty z szyneczka i warzywami,na kolacyjkę chlebek z szyneczka i owoce,nie mowię tu ze w miedzy czasie owoc lub orzechy także myśle ze energii dostarczam w zupełności wystarczajaco. Wystrzegam sie żarcia śmieciowego typu pizza czy kebab. No ale to nie jest dział do sprawdzania diety tylko do supli wiec raczej z kreatyny odstąpię i wole ta beta-alanine spróbować. To jak dokupie to i te bialeczko co mam to myślisz ze wystarczy mi czy może coś jeszcze???


ja rozumiem w pelni, wiem, ze polaczenie treningu i pracy fizycznej jest bardzo ciezkie
przez to i przelicznik kaloryczny dla tego typu osob jest nieco wiekszy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa – instrukcja obsługi

Następny temat

Kreatyna+Carbo+Gainer

WHEY premium