SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jesc po trenigu po 21?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 499
Mam trening:
Niedziela - siłka
Poniedziałek - MUAY THAI
Wtorek - siłka
Środa - MUAY THAI
Czwartek - siłka

Po każdym treningu przychodze do domu ok 21. Zawsze jem twaróg półtłusty 100g z czyms do smaku. Ale nie jestem pewien czy to jest dobry posiłek po treningu? Czy w ogóle moge cos jesc o tej godzinie? Nie chce złapać tłuszczyku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
po treningu, niewazne kiedy wegle proste na uzupelnienie cukrow i bialko. twarog to kiepski pomysl z racji kazeiny, czyli wolno wchlanianego bialka, ktory spozywac sie powinno na noc z oliwa.

jesli jadasz takie cos po treningu, to tluszczu nie lapiesz, nawet powiedzialbym, ze tracisz miesnie.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jednak proponuje po treningu węgle złożone, a nie proste. A do tego pełnowartościowe źródło białka, czyli jakieś mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 499
np. ryz/kasza gryczana + piers z kuraka + warzywka?

no bo powszechnie panuje przekonanie ze po 18 sie nie powinno jeść... i ja przychodze ok 21 zanim zrobie jedzenie bedzie ok 21:30 zjem i zaraz kłade sie spac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 499
czyli co mam jeść? bo zdania są podzielone...
nie chce zlapac dodatkowych kilogramów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po treningu jedz węgle złożone i białko. Np. kasza/ryz/makaron i mięso. Możesz iść spać po tym posiłku. Nie odłoży Ci się nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
''wegle proste zeby uzupelnic cukry '' raczej wegle zlozone zeby uzupelnic glikogen miesnionwy :)

Wal kasze brazaowo i lulu. Bez warzy i duzo bialka jesli to redukcja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odkładanie się tłuszczu.

Następny temat

pytanie o sos na bazie oliwy

WHEY premium