SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść po siłowni?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 508
Mam 15 lat i chodzę na siłownie. Kończę ćwiczyć ok. 17.30. Zawsze jadłem garść orzechów i popijałem kefirem. Czy jest to dobre rozwiązanie? Moglibyście mi podać kilka innych przykładów ? Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Ja pije shake'a z Olimpu. Na razie bardzo dobre efekty, kiedyś jadłem migdały i pomarańcza, ale przeszedłem na białko bo jednak to najprostsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8281
Po siłowni wypij carbo, cukry proste i porcja białko. potem pełnowartosiowy posiłek. ja tak zawsze robie i jest okej

jak pomogłem daj soga :)
----------------------------
http://www.sfd.pl/***_NAJWAŻNIEJSZE_TEMATY_-_PRZECZYTAJ_KONIECZNIE_!_***-t284368.html
------------------------------
Trenuj ponad ból, śmierć bedzie twoim jedynym wybawieniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5127
nie jest dobry bo ani to dobrego białka zbyt wiele nie dostarczysz ani weglowodanów, wystarczy ci zwykły posiłek w domu. Jak koniecznie chcesz coś jeszcze od razu na siłowni może być białko + carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 508
Ja zanim wróce do domu potrwa to około półtorej godziny, więc che coś zjeść na miejscu, np jabłko.. ale potrzebuje więcej przykładów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
To proste, przynieś na siłke ze sobą shakera a w nim białko i załatwione ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Ja zjadam normalny posilek w szatni tylko taki skromny troche 100 g ryzu bialego i ze 150 g piersi i troszke warzyw ty mozesz oczywiscie mniejsze porcje wszystko zalezy od twojej masy ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 508
Tylko nie chce za bardzo brać żadnych odżywek. Coś zwykłego co będzie dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 508
A co powiecie na temat jakiejś kanapki :) No bo nie mam pomysłów po to jest już taka pora, że to trzeba zaraz jeść kolacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
zjedz 50 g ryzu bialego i 100 g piersi z np kawalkiem pomidora czy cos i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
zjedz sobie coś, co ma dużo białka. Np. Kurczak. Najważniejsze jest dostarczenie organizmowi białka od razu po treningu, wtedy regeneracja mięśni jest najszybsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały pomocy

Następny temat

dieta tania i dobra mase

WHEY premium