SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co jeść i jak ćwiczyć ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 521

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam :) na forum zaglądam dosyć często, znajduję odpowiedzi na wiele pytań, ale teraz mam konkretne dotyczące mojej osoby :)

Zaczęłam trochę się ruszać, codziennie godzina aeroby albo fitness, jem 5 razy dziennie. O 6:30 płatki z mlekiem, 10:00 kanapka, 12:00 owoc lub jogurt, 16:00 obiad,najczęściej kurczak+ryż, 18:30 kanapka/tuńczyk/twarożek,jogurt, różnie.. A czasem nic nie jem, bo po treningu opije się wody i po prostu mi się nie chce. 2 razy dziennie l-karnityna. BMI mam idealne, chodzi mi najbardziej o zgubienie brzucha,uda,pośladki :)

Zastanawiam się czy nie jem za mało, co robić przez tą godzinę na treningu żeby było widać efekty ? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36530
Ćwiczyć.
Dieta do dupy, nie da się zgubić tłuszczu w wybranych miejscach.
L-karnityna też nie jest przydatna, a na pewno nie w tym celu, w którym ją stosujesz.

' Nie jesteśmy aniołami '

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
więc co jeść ? więcej,inaczej,częściej ? :/ odstawić tą l-karnityne ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23060
Ankieta działu.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36530
http://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html - do tego działu się udaj.

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Malaga_Redukcja

Następny temat

Pomoc dla początkującej

Higiena snu, jak o nią zadbać? Higiena snu, jak o nią zadbać? Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Redukcja - jakie białko wybrać? Redukcja - jakie białko wybrać? Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka!