SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść żeby przytyć ! Pomocy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
Witam. Mam 170cm wzrostu i ważę 50kg (chłopak ;) ) ;/ Palę papierosy , ale postanowiłem z tym skończyć lecz muszę mieć motywację ;] Chciałbym przytyć ale nie mogę znaleść konkretnej diety , bo co znajdę to wszystko opisane ile powinno się spożywać Białka tłuszczów itp. A ja bym chciał aby ktoś mi konkretnie powiedział co powinienem jeść aby przytyć ? (Nie sugerować się cenom ,ale nie chce też za bardzo brać żadnych odżywek ) Chciałbym dobre jedzenie , przynoszące skutki ;] Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9085
10 wskazówek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
No tak ale ja bym chciał kogoś prosić aby ułożył mi konkretnie co mam jeść na Śniadanie , II Śniadanie i tak dalej ;) Będę bardzo wdzięczny gdyż sam nie mam pojęcia co mam dobrać do mojej diety i żeby przytyć. Chciałbym jeszcze dodać że od dłuższego czasu zażywam Encorton(Steryd) , po mojej obserwacji dzieci które zażywały go gdy byłem w szpitalu bardzo tyły ,jednak na mnie ten lek tak nie działa. Proszę o pomoc ;) Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie układamy tutaj diet to nie jest akcja pomocy, masz posty powieszone ułóz my sprawdzimy.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja bez aerobów

Następny temat

Wielorybi brzuch :-) Prosba o pomoc znajacych sie na reczy.

WHEY premium